Любовна халепа

Родини Остроф і Уолінг дружать між собою і живуть по сусідству, на Орандж Драйв, якраз навпроти. Дочка-транжира, Ніна Остроф, повертається додому на День Подяки, після п'ятирічної відсутності, нещодавно порвавши з нареченим. Замість того, щоб зацікавитися успішним сином своїх сусідів, Тобі Уолінгом, що влаштувало б обидві родини, вона звертає увагу на його батька і кращого друга своїх батьків, Девіда Уолінга. Коли романтичні відносини між Ніною і Девідом стає неможливо ігнорувати, життя обох родин приходить в повний безлад...

Дві сім'ї, що живуть по сусідству на Орандж Драйв, вже довгий час міцно дружать між собою. Їхні стосунки на стільки близькі, що здається це одна велика сім'я. Здавалося б ні що не зможе зруйнувати цю дружбу. Але одного разу додому повертається дочка одного з сімейства, яка довгий час жила в іншому місті. Вона розлучилася зі своїм нареченим і вирішила повернутися в рідне місто. Її батьки дуже зраділи цьому, адже вже давно мріяли видати її заміж за сина своїх улюблених сусідів.

У Вас не має доступу для завантажень

Успішний і чарівний у всіх відносинах юнак теж був не проти одружитися на їх дочки, адже вони виросли разом і він давно відчуває до неї симпатію. Однак дівчині більше подобається батько молодої людини, і вона робить всі зусилля для того, щоб він звернув на неї увагу. В один прекрасний момент, їй вдається спокусити його. І ось тут сусідської дружбу приходить кінець. 


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.