Ефект Метелика

Хлопчик Еван перейняв від свого навіженого батька, нині замкнутого в будинку для божевільних, дивну хворобу - він не пам'ятає деяких епізодів свого життя, причому в ці моменти відбувалися досить дивні, а то і жахливі, події. Змужнівши і поступивши в коледж, Еван робить дивне відкриття. Читаючи щоденники, які він писав в дитинстві за порадою лікаря, Еван може повертатися в дитинство і своїми діями змінювати майбутнє.

Ефект метелика я вирішив подивитися завдяки захопленим відгукам моїх друзів. Але я й уявити не міг, що побачу ТАКЕ КІНО.

Це абсолютно краща роль Ештона Катчера, тут розкриваються всі грані його таланту. Його гра безсумнівно додає шарм картині.

Еван мав неймовірну здатність повертатися в минуле і виправляти свої помилки, ставлячи під загрозу життя і щастя інших людей. Але що б він не робив, все виходило не так як йому хотілося. Доля розпорядилася по своєму, і людині не в силах її змінити ...

Краще подивитися цей фільм кілька разів, щоб зосередиться на глибокій романтиці фільму, на трагічну любов Евана і Келлі.

Яскраве, самобутнє, філософське кіно обов'язково до перегляду для будь-якого хто хоч трохи цікавиться людською долею, і кому просто подобається хороше кіно.

 

 

Приголомшливий фільм, який змушує задуматися про своє життя. Живіть сьогоднішнім днем, насолоджуйтеся життям, і намагайтеся передбачити свої вчинки ще не досконалі, намагайтеся не жаліти про колишні невдачах.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.