Водне життя зі Стівом Зіссу

«Я буду мстити», - заявив на прес-конференції знаменитий океанограф. А мстити він збирався загадкової ягуаровой акулі, яка з'їла, не поперхнувшись, його кращого друга й помічника. Зібравши різношерсту команду, безстрашний дослідник спрямовується на пошуки свого смертельного ворога ... 

З цієї картини почалося моє знайомство з творчістю Андерсона. Досить довго відкладав перегляд, боячись, що фільм не виправдає покладених очікувань, але, чорт візьми, він їх перевершив багаторазово.

Капітан Зіссу.

У Вас не має доступу для завантажень

Образ героя Мюррея в чому схожий з образами в більшості його робіт, це образ людини, яка мислить, діє і сприймає цей світ інакше, ніж його оточення і, усвідомлюючи це, в ньому пробуджується легка гордовитість, відчуття польоту над життям, над дріб'язковими проблемами. Хтось обходить таких людей стороною, інші прагнуть бути схожими або хоча б знаходитися поруч по життю. Це не кращий лідер, чи не зразковий сім'янин, чи не ідеальний друг і, по суті, виділяє таких людей тільки непохитна віра в себе і в свої ідеї. Але цієї якості достатньо щоб змінити світ навколо себе і знайти вірних супутників для своїх звершень. Даний образ надихає.

 

 

У фільмі немає викинутих на поверхню чітких ідей, які хотів би показати автор, і тільки фантазія і життєвий досвід допоможуть по-справжньому зрозуміти цей фільм, в той же час завжди можна просто насолодитися відмінним гумором і кумедними образами-ситуаціями відносин між командою Зіссу.

Водне життя - відмінний вибір, якщо ви ще не знайомі з творчістю Андерсона, хороша витримка естетики режисера, після якої з'являється уявлення про стиль і методі подачі в інших його роботах.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.