Зламані

Дівчині на прізвисько Смердючка - 11 років. У неї цукровий діабет. Вона - класна. Тільки почалися літні канікули, і дні її повні легких надій. Але після того, як вона стає свідком страшного інциденту між сусідом з будинку навпроти і своїм другом Ріком, її наївний світ стрімко руйнується...

Робота стоїть. Але, зараза, важка! До цих пір шалено калатає серце і думки крутяться ... Напруження звичайно вистачило - рідко настільки сильно переживаєш за героїв і, в цілому, за суспільство. Але ось тут якраз той випадок, коли фільм можна назвати драмою в найпрямішому сенсі слова, справжньої несамовитої, сердцеразбівающей драмою.

У Вас не має доступу для завантажень

Причому що лякає найбільше? Реальність. Нехай злегка всього багато в одному містечку: насильства, розпустивши, підліткові вагітності, булінг в школі, божевілля, вбивства, самогубства - але все це цілком могло статися в будь-якому провінційному містечку. І не тільки в Англії.

 

 

Тепер про акторів. Кілліан Мерфі і Тім Рот представлення не потребують. Мабуть, через них фільм і пройшов в кінотеатрах. І слава богу, що в кіно хоч рідко, але крутять такі речі! Так от про моєму улюбленому Мерфі. Та що про нього говорити? Гарний як завжди. А головне, що картина, яку він вибрав, нетипова для його фільмографії. За що йому величезний плюс. Він не повторюється, і взагалі береться за речі, які йому цікаві. А тому й цікаві нам. Тім Рот теж показав себе лише з хорошого боку. Особливої ​​харизми я в ньому не бачу, але грає душевно. Ще дуже вразила дебютантка Елуіз Лоренс. Навіть і не думала, що діти можуть так грати. Хоча не вона перша, не вона остання талановита дитина, але все одно ... в ній щось є. Унікальне.

В цілому ж, «Зламані» - важка, але при цьому потрібна картина про те, куди може привести одна маленька брехня і що все на світі має свої наслідки. Британці як завжди зробили свою тихе, але талановите творіння, залишаючи нам гори сліз та роздумів.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.