Хрестоносці

1079 рік. Вік кривавих битв здригається земля. Троє друзів, П`єтро, Ріккардо і Андреа вирушають в Хрестовий похід, щоб звільнити Єрусалим від влади сарацинів. Здобувши навички в таборі могутнього вікінга Олафа, вони стають героїчними учасниками найбільшої битви в історії людства. Проте доля підготувала друзям складне випробування. Хрестоносцям доведеться вибрати між справжньою дружбою, власним покликанням та вірою в Бога. А дійти згоди і повернути довіру один до одного їм допоможе кохання до однієї жінки.

Італія кінця 11-го сторіччя. Троє друзів - П'єтро, Андреа та Ріккардо - вступають в армію хрестоносців і відправляються в хрестовий похід за визволення Святої землі від мусульман. Одним з друзів рухає жага знань, іншим - азарт воїна, третім - сила віри.

У Вас не має доступу для завантажень

Пережиті небезпеки та пригоди зміцнюють їх дружбу, але вона повинна пройти суворі випробування перед обличчям жорсткості багатьох з їхніх товаришів по хрестовому походу, мудрості і витонченості нечестивих «іновірців» та любові друзів до однієї і тієї ж східної красуні ...


Жанр фільму:Історичний------
оцінило: 0 люд.