Напролом

Орбітальна станція MS1 - найбільша космічна в'язниця, де в анабіозі містяться багато тисяч найнебезпечніших злочинців: грабіжників, ґвалтівників, вбивць. Ходять чутки, що над зануреними в штучний сон в'язнями проводяться протизаконні експерименти. З розслідуванням на станцію відправлена ​​комісія на чолі з Емілі Ворнок, дочкою президента США. Несподівано ситуація виходить з-під контролю, і всю станцію захоплюють злочинці. Спецагент Меріон Сноу, несправедливо звинувачений у державній зраді, отримує завдання проникнути в найнеприступнішу в'язницю у Всесвіті і врятувати Емілі. Це його єдиний шанс повернути собі добре ім'я і отримати свободу.

Дія фантастичного бойовика «Напролом» розгортається в далекому майбутньому, коли людство успішно освоює дальній космос, володіючи небувалими технологіями. Але одвічні гріхи, які роздирають душу людини, так і не були переможені - злочинність різного роду нікуди не поділася, всілякі терористичні організації процвітають, не кажучи вже про одиночках маніяків! Що вдієш - людина слабка до спокус!Головний персонаж фільму «Напролом», який можна подивитися на нашому кіносайте в онлайн режимі, абсолютно безкоштовно, занурившись в атмосферу фантастичного дійства - спецагент Сноу. Це молодий брутальний чоловік, що працює на одну з секретних організацій, якого звинувачують у вбивстві його друга і ще одного оперативника. Природно, Сноу цього не робив, але єдиний доказ його невинності знаходиться в кейсі, що містить необхідну інформацію. Подивившись трейлер до картини «Напролом», буквально, захоплюєшся, м'яко кажучи, не нудному розвитку сюжету, що, звичайно ж, змушує побачити повний фільм про небезпечні пригоди спецагента!

У Вас не має доступу для завантажень

Кейс знайдений не був, що дозволило засудити Сноу до ув'язнення на орбітальній в'язниці МС1 в креокамере. А в цей час, орбітальну в'язницю відвідує комісія на чолі з донькою президента США - красунею Емілі Уорнок. Справа в тому, що якимось чином в уряд потрапила скарга на керівництво цієї неприступної в'язниці, яка описувала незаконні експерименти, проведені ними над сплячими в анабіозі ув'язненими. Саме для розслідування цього сигналу і прибула комісія на МС1. На нашому сайті можна стежити за розвитком сюжету, переглядаючи фільм «Напролом» не просто в хорошому, а в відмінному HD-якості!

І все було б непогано, якби не чудесне звільнення всіх п'ятисот ув'язнених, що, природно, викликало справжнє повстання! Що робити? Як врятувати дочку президента від розлючених, кровожерливих вбивць, маніяків, терористів та іншої нечисті? Сноу - чудовий вихід з положення, а щоб у нього був стимул, спецагенту запропонували повну реабілітацію та відновлення на роботі після того, як він вирве з лап ув'язнених Емілі! І почалася смертельна гра ...


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.