Ударна сила

Маршал Лосон втрачає свою команду при загадкових обставинах. Після цього він починає розслідування вбивств. Незабаром він виходить на слід CTX Majestic - секретної військової організації. Рішучий і серйозно налаштований Маршал починає операцію проти торговців наркотиками, які здається таємно фінансувалися вищими органами збройних сил. 

Командувач Маршал Лоуса виконує завдання зі своїми людьми по всьому світу. На цей раз він отримує наказ відправитися до Франції разом з давнім товаришем по службі офіцером Діксоном. Там до них повинні приєднатися троє новобранців. Вони добре підготовлені, але ще не випробуваний у бойових завданнях. У Маршала є два дні, перш ніж відправитися з хлопцями, виконувати отриманий наказ. Перший вечір команда проводить випиваючи разом, а після новачки йдуть з стрип-бар в пошуках доступних жінок. Одна з тамтешніх завсідників погоджується відправитися з ними на знімну квартиру. Хлопці передчувають розвага, але дівчина поодинці вбиває кожного їх них, причому з особливою жорстокістю.

  Attack-Force.2006.2Ukr.DVDRip.Hurtom.avi.torrent
[14.19 Kb] (Завантажили: 1)

Дізнавшись про те, що трапилося, Маршал їде на місце трагедії. Він намагається знайти пояснення події. Разом з Діксоном вони шукають докази і дізнаються, що в крові агентів перебувала пристойна доза сучасного наркотику.
Розслідуючи смерть своїх бійців, командувач стикається з наркоторговцями, які контролюються чиновниками з числа військових.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.