Ларрі Краун
До того, як втративши свою роботу головний персонаж фільму, Ларрі Краун в хорошій якості, ввічливий Ларрі Краун був успішним керівником великої компанії. Але, Ларрі не впадає у відчай і йде знову вчитися в один з коледжів його міста для того, щоб почати все спочатку. Там він знайомиться з різними друзями і зустрічає чарівну викладачку зайняти по техніці публічних виступів Мерседес Тейнот. Незабаром, головний герой засвоїть нежданий урок: якщо ви думаєте, що всі цінності, які можливі вже пройшли повз Вас, то раптом можете знайти привід, щоб продовжувати жити далі... 

 

До свого звільнення привітний і люб'язний Ларрі Краун був процвітаючим командним керівником великої компанії, в якій він працював після служби на флоті. Під вагою іпотеки і будучи в неясності від того, що робити з вільними днями, Ларрі вирушає у місцевий коледж, щоб почати все спочатку. 

У Вас не має доступу для завантажень

Там він стає частиною спільноти вічних невдах, що знаходяться в постійному пошуку кращого майбутнього для себе ... і часто розсікають по міських околицях на самокатах. На заняттях з техніки публічних виступів Ларрі породжує несподівану тисняву на свого вчителя Мерседес Тейнот, що втратила стільки ж пристрасті до навчання, скільки у неї було її для власного чоловіка. Простий хлопець, у якого є всі підстави думати, що його життя зупинилося, засвоїть несподіваний урок: коли Ви вважаєте, що всі можливі цінності вже пройшли повз Вас, Ви можете виявити привід, щоб жити.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.