Приколісти

Джордж Саймонс - успішний актор, який виступає в жанрі комедії. Лікарі повідомляють йому, що він смертельно хворий. У нього захворювання крові, і жити йому залишилося не більше року. Айра Райт, який подає великі надії, молодий актор, але не вписується в комедійний образ. Цих двох людей об'єднує відсутність близьких друзів. Одного разу, після виступу в нічному клубі, Джордж запропонував Райту стати його особистим помічником і конферансьє. За час спільної роботи, вони стають справжніми друзями. Через деякий час Джордж дізнається, що він одужав, і його колишня подруга Лаура хоче повернутися назад. 

Джордж Саймонс - дуже успішний комедійний актор. Несподівано він дізнається, що у нього невиліковне захворювання крові і жити йому залишилося менше року. Актор Айра Райт подає великі надії, намагається з усіх сил, працюючи на сцені, але його фігура не вписується в комедійний образ. Проте в одному ці різні люди схожі - у них немає близьких друзів. Одного разу вночі, коли вони виступали в клубі, Джордж запропонував Айра стати особистим помічником, оголошувати його вихід перед початком вистави. У них зав'язується тісна дружба.

У Вас не має доступу для завантажень

Джордж вчить, як вибитися з натовпу і стати відомим, а Айра допомагає Джорджу, щоб полегшити його долю. Однак Джордж дізнається, що його хвороба пройшла, і що колишня подруга Лаура повернулася до нього. Тепер передсмертний досвід допомагає йому переосмислити те важливе в його житті, що дійсно надає сенс існування.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.