Проект Х: Дорвались
У центрі історії троє однокласників, які вирішили влаштувати круту вечірку і прославитися на всю округу. Звісно, утримати події під контролем у них не вийшло і вечірка розростається настільки, що зупинити її вже нікому не під силу... Буде круто!

 

Три учні Старшій школи прагнуть зробити собі ім'я. Але незабаром їх досить безневинна ідея влаштувати вечірку, яка залишиться в пам'яті у кожного жителя міста обертається самої натуральної п'янкою, в яку виявляються залучені понад півтори тисячі осіб.

У Вас не має доступу для завантажень

«Проект Х» - це, перш за все, попередження батькам про те, щоб ті не залишали своїх дітей без нагляду, бо їх розгнузданий вдачу може похитнути основи суспільного ладу окремо взятого міста і викликати справжнісіньку анархію за участю неповнолітніх.

 

 

 

Дебютант Нурізаде вирішив виступити голосно, так, щоб його помітили і обговорювали знятий ним продукт ще довгий час. Основою, тобто головною фішкою, без якої фільм втратив би левову частку своєї чарівності, послужило мок'юментарі зі вставками художньої зйомки. Камера, якою управляє якийсь готичний гей, чий образ думки так і залишиться за кадром, стежитиме за кожним кроком героїв, кожним етапом їх сп'яніння, часом вихоплюючи пишногрудих красунь, пірнаючих в басейн і кидаються в танці поблизу від нього.

«Проект Х» - фільм-розвага, про його смисловому посиланні не хочеться замислюватися, хочеться лише розслабитися і отримати задоволення від тих чи інших комедійних ситуацій, в які потрапляють герої, або ж їх реплік. А актори, які зіграли зоряну трійку, реально класні. До них відразу переймаєшся симпатією, їм хочеш вірити і за них від душі переживаєш, коли вони потрапляють в біду від рук наркомана, який захопив у руки вогнемет.

Деяких з них в фіналі стає щиро шкода, оскільки подібна вечірка ніяк не могла пройти для них безслідно. Але те, чому навчаться ці школярі або те, що вони відкриють для себе запам'ятається на все життя.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.