Ангел-А

28-річний Андре заборгував десятки тисяч євро різним бандитам по всьому Парижу. Коли приходить час, він розуміє, що шансів розплатитися немає. І в поліції, і в американському посольстві йому відмовляють у допомозі. 
Вирішивши покінчити життя самогубством, він бачить на мосту надзвичайну красуню у дуже короткому чорному платті, яка стрибає в Сену. Андре кидається за нею. Врятована дівчина обіцяє допомогти Андре у всьому: вона вигадує дивовижні способи дістати гроші і допомагає вирішити проблеми з кредиторами. Але тут перед Андре постає питанням - чому ця прекрасна дівчина так старається заради нього?

Чи вірите ви в ангелів, слуг божих? Андре точно не вірив. Але в складний момент життя йому було дано дар з небес, Ангела - дівчина, що представляє себе ангелом.

У Вас не має доступу для завантажень

Вона змінила його, вона показала йому що таке життя.

 

 

Людина, зустрівши ангела змінився до невпізнання, його життя стало іншим. І тепер ангел повинен покинути цю людину. Так заведено в правилах Небесного Царства. Але в цей раз все було інакше, бо й людина змінила ангела. Адже душі наші не настільки різні. І навіть вони, істоти з небес найбільше цінують любов, яку віддають і отримують.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.