Соляріс
На космічну станцію, яка рухається по орбіті загадкової планети Соляріс, прибуває психолог Кріс Кельвін. Його мета - зрозуміти, що відбувається з працюючими там вченими. Кріс виявляє, що керівник експедиції і його старий друг загинули при таємничих обставинах. А незабаром і сам стикається з силою, що стоїть поза гранню людського розуміння...

 

Навіть якщо не брати в розрахунок назву і хоч якесь прирахування до оригіналу, а взяти як самостійний фільм, то виходить теж не дуже гладко. Насправді американці розвинули абсолютно незрозумілу лавсторі упереміш з якоюсь філософською ідеєю яку мабуть самі до кінця так і не придумали.

У Вас не має доступу для завантажень

Вже якщо хотіли зробити упор на відносини і любов, то робили б до кінця, а не хтось дає какой то «прихований» зміст між справою. Тим більше протягом усього фільму йде розвиток лише відносин, а сенсу який вони хотіли вкласти - ні.

 

 

В результаті в кінці режисер явно намагався витягнути фільм з мелодрами в філософську лінію, але це вийшло абсолютно ні до чого. І як наслідок ні мелодрами толком немає, а філософії тим більше. Вийшла сумбурна каша, під гордою назвою «Солярис» за мотивами однойменного роману, мотивів і паралелей яких немає абсолютно.

Ім'я фільму швидше за все використано для залучення мас і зрубування бабла не більше того. Так що не чекайте від нього чогось -то більшого.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 1 люд.