Мій пес Скіп
1942 рік, невелике містечко в штаті Міссісіпі. Маленький сором'язливий хлопчик Вілл, росте замкнутим — у нього немає друзів. Його кумир і єдиний друг — місцева зірка бейсболу і загальний улюбленець Дінк Дженкінс, на якого він хоче бути у всьому схожим. Після відходу Дінка на війну, Вілл залишається зовсім один, і батьки дарують йому на день народження щеня Скіпа. Поява собаки кардинально змінює життя Вілла — у нього з'являються друзі, улюблена дівчинка і повага з боку батьків та оточуючих. Випадкова сварка зі Скіпом показує йому ціну справжньої дружби, Вілл поступово мужніє... 

 

40-ті роки минулого століття, маленьке провінційне містечко в штатах, в якому живе хлопчисько Уіллі Морріс, не схожий на інших. Він сором'язливий, сором'язлива, та й до того ж «хлопок дуже виріс в той рік, а от він ні» що відповідно давало привід для глузувань всім сусідським забіякам. Єдиним, хто його розумів, був Динк Дженкінс, який був набагато старший за свого маленького друга, грав у бейсбол і мав славу загальним улюбленцем. Але його забирають в армію і хлопчик залишається зовсім один. І ось на такій ноті, подорослішав Уіллі Морріс, тепер вже письменник, оповідає нам про своє дитинство, яке було насичене різними подіями.

У Вас не має доступу для завантажень

Батько, ветеран війни, повидавший багато поганого, намагається відгородити сина від зовнішнього світу, в якому багато чого негативного. Мати ж більш раціональною і розуміє що це не може тривати вічно, купує синові собаку - вірного і надійного друга, який допоможе хлопчикові стати дорослим і адаптуватися до життя. І вона не прогадала, Скіп став вірним супутником сина, допомагаючи йому в усьому. І тут починаються їхні спільні пригоди, веселі і не дуже, а місцями вельми драматичні. Адже життя людини так непостійна, і часто підносить різні сюрпризи.

 

 

Процес дорослішання - дуже неоднозначний і насичений період у житті будь-якої людини. Ти дізнаєшся багато чого нового, намагаєшся знайти щось своє і при цьому не втратити себе, обравши невірний шлях. Я думаю, що це знайомо дуже багатьом. І Уіллі не став винятком. Творці фільму дуже цікаво розповідають нам про життя простого хлопчиська, його перші кроки по стежці від хлопчика до дорослого чоловіка. Так само дуже яскраво і барвисто показаний побут того часу, очима все того ж хлопчика.

По-поводу акторів багато говорити не буду, всі вони підібрані добре і зіграли добротно. Хочеться лише відзначити Френкі Муніз. Привабливий і в теж час час талановита дитина. Найдраматичніші моменти фільму йому непогано вдалися. Багато дітей беруть за рахунок свого безпосереднього чарівності. Не буду заперечувати, Френкі цим не обділений, але у нього в той же час є і талант. Його очі ... В них варто було подивитися і ти відразу можеш сказати: «Вірю!»

Відмінний фільм, в основному для дітей, а й дорослим буде корисно його подивитися, згадати дитинство, свої мрії, друзів, адже може бути, у деяких в житті теж був свій пес Скіп?


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.