Дім шкереберть

Немолодий самотній чоловік знайомиться з жінкою через Інтернет і призначає їй побачення. Звідки йому знати, що замість милої соромливої красуні він зіткнеться з пишнотілою, грубою і невихованою афроамериканкою, до того ж вона втекла з в'язниці, а зараз явно збирається перевернути його налагоджене, розмірене життя шкереберть.

Для «вічного адвоката» Стіва Мартіна «Будинок догори дном», мабуть, друга найвдаліша робота нульових, після чудової комедії «Оптом дешевше». На сей раз його персонаж Пітер Сандерсон примудряється познайомитися через інтернет з чарівною і трохи різкою афроамеріканкой, колишньої ув'язненої, яка тут же перевертає в його житті все з ніг на голову. Квін Латіфа на ролі Шарлін Мортон дуже хороша, незважаючи на хіп-​​хоп - стиль і не найменші габарити. До речі, порівняно з жахливо занудной «Продавщиця», де герой Мартіна - заможний чоловік віком, також знайомиться з дівчиною, цей фільм - справжній скарб.

У Вас не має доступу для завантажень

Це я до того, що такому акторові мало сенс залишатися в підходящому для нього жанрі комедії, не йдучи в мелодрами. У режисера Адама Шенкмана однаково добре виходять і ті, й інші. А «Будинок догори дном» - дуже веселе кіно з місцями по-справжньому молодіжним гуморком, і в цьому чимала заслуга всіх творців фільму - поєднати не самих молодих акторів, яких ми звикли бачити в ролях серйозних людей, з легким і невимушеним американських станом речей в кіно. Тут є повний набір штампів, та взяти хоча б таку банальну річ, як «побачення наосліп» і прихильність з взаємною симпатією, які проявляються тільки після того, як навіжена Шарлін зможе зробити одноманітне життя Пітера набагато цікавіше. Причому всі за рахунок кумедних безглуздих ситуацій, які в основному, відбуваються в будинку невдачливого адвоката.

 

 

Насправді, парочка не найвдаліших жартів насчет відмінностей в кольорі шкіри, соціального статусу і зовнішніх даних абсолютно не псують загальну картинку. «Будинок догори дном» - типово американське, веселе і безбашенні кіно. В даному випадку воно може порадувати відмінними акторами і цілком стандартними подіями, які шанувальники жанру комедії спостерігали вже багато десятків разів. Але ж цей факт не може зробити спочатку якісний і веселий фільм гірше, ніж він є насправді. Дуже шкода, що в останні кілька років Стіва Мартіна в подібному кіно зовсім не видно. Ну, і таку яскраву акторку, як Квін Латіфа, після такої ролі хочеться бачити частіше.

На мій погляд - просто хороша, легка комедія режисера Шенкмана з чудовим дуетом «Мартін - Латіфа».


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.