Акула-привид

Дівчина-підліток Ава, її молодша сестра Сесілія і друг Блейз стають свідками вторгнення примари акули, але влада відмовляється їм вірити. Скориставшись підтримкою охоронця маяка на ім’я Фінч, герої фільму відкривають для себе, що спектральна акула може полювати буквально скрізь, де є вода, і що темне минуле міста приховує докази, які допоможуть їм перемогти її.

Режисер Грифф Ферст, щільно осел в моїй пам'яті, як людина, яка любить познімати фільми жахів, з різними звірятками або по - іншому animal - horrors! На його рахунку такі проекти як: Ідеальний убивця (болотна акула), земля алігаторів та інші. Всі перераховані вище фільми були відверто провальними і практично ні чим не чіпляли, але все ж в них було що - то, хоч яка то частка реалізму і пояснень, чого не можна сказати про Акулі - примару, в якому відсутнє таке поняття як «пояснення того, що відбувається».

У Вас не має доступу для завантажень

Так, так нам ніяк не спромоглися пояснити, як з'явився цей привид акули. Хоч би пару секунд посвітили поясненням, але ні! У режисера мабуть такий принцип «Головне зняти по швиденькому, а глядачі нехай думають що хочуть» або по іншому «проковтнуть, куди дінуться»! Сюжету як такого у фільмі немає, все основна увага концентрується на «кровожерного примару», який здатний з'являтися де завгодно, де є вода, ось тут та і починається самий найповніший марення, якого ще світ не бачив. Величезна купа сцен, які не мають ні якої логіки, купа ляпів, нісенітниці список синонімів можна продовжувати скільки завгодно ...

 

 

Чи не менше «вбиває» і поведінку персонажів, які тут ведуть себе як «термінатори», абсолютно нульові емоції. Знайшли мертвого людини, так не ні че такого, з людини виліз привид акули - все в нормі! Гра акторів просто жахлива, та чого я говорю, її нету взагалі. Єдиний позитивний момент який я зазначив у фільмі це більш менш нормальна «візуалізація». Привид акули виглядає непогано так треба визнати, ну і звичайно ж панорами: вид на море, на маяк і т. Д.

Як підсумок - фільм жахливий, просто огидний де сюжет висмоктаний з пальця і плюс до всього цього гора безглуздостей і повна відсутність здорового глузду. Рекомендую його тільки самим затятим любителям animal - horrors і то раджу 10 разів подумати перш, ніж дивитися!


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.