Скарб

Стенлі помилково звинуватили у крадіжці кросівок і відправили до трудового табору у техаській пустелі. Вихователі там "загартовують характер" підлітків дивним покаранням. Хлопці риють ями у висушеній сонцем землі, але не знають, що насправді їх використовують для пошуку таємничого скарбу. Однак, Стенлі вдається знайти загадковий зв'язок між скарбами та прокляттям, яке вже довгі роки переслідує його сім'ю…

З точки зору кінематографа як мистецтва, цей фільм - приклад того як не треба знімати кіно. Погана зйомка. Неякісні декорації. Сирої сценарій. Посередня гра акторів.

У Вас не має доступу для завантажень

Але, чорт візьми, цей фільм має те, чого немає у більшості прекрасно зшитих голлівудських блокбастерів. У «Скарбу» є душа.

 

 

 

 

І саме це робить його унікальним і ставить в один ряд, а може навіть і вивищує над більшістю картин з багатомільйонними бюджетами, величезними касовими зборами і першокласними акторами в головних ролях. Ендрю Девіс зробив упор на внутрішній світ свого твору і не прогадав. Практично поголовно фільми просякнуті жорстокістю і ницістю нашої реальності. Вбивства, гроші, зрадництво. Це відноситься і до більшості комедій. «Скарб» ж це по-справжньому добре і життєстверджуюче кіно. Справжнє притулок для тих, хто хоче відчистити себе від бруду сучасного світу.


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.