Мiстер i Miсiс Смiт

Звичайна подружня пара виявляється союзом двох найманих вбивць, що довгий час не здогадувалися про професію один одного. Подружжя-кіллерів працює на конкуруючі організації, і одного разу чоловік одержує завдання знищити свою дружину, а вона - знищити його.

Фильмец-то цей вже з бородою, погодьтеся. Всі його дивилися, багатьом (звичайно ж, не всім) він сподобався. Ось і мене картина не залишила байдужим, ще тоді, коли я її подивився в перший раз (я вже навіть забув половину сюжету). А вчора (швидше навіть сказати, сьогодні) не просто випала можливість переглянути цей гідний перегляду фільм, ну, і як наслідок написати свою думку про нього. Поїхали!

У Вас не має доступу для завантажень

 

Якщо сказати, що ідея не нова - значить, нічого не сказати. Вона вже похована просто. Вже існує незчисленна кількість фільмів про сімейне життя, стільки ж про невдалу сімейного життя. А фільмів про шпигунів, агентів і кілерів, знято стільки, скільки, напевно, фільмів про сімейне життя і про невдалу сімейне життя разом узятих. Здається, їх навіть вже колись об'єднували. Коротше кажучи, ідея дуже не нова. Але це не заважає режисерам випускати до сих пір купу подібних фільмів. Взяти наприклад, хоч «Значить, війна». Він виходить через тиждень, і там в чомусь схожа тематика. Але в «Містері та місіс Сміт» творці все ж зуміли знайти правильний підхід, і особисто мені все сподобалося.

 

Джек і Джейн познайомилися п'ять або шість років тому (до речі, у фільмі цей жарт просто вбиває). Вони живуть в щасті і злагоді. Але, є одне «але». Джек - найманий вбивця, і в таємниці від Джен ходить вбивати людей. Але, Джейн теж не так проста, як здається. Вона найманий вбивця іншої контори. І поки Джек їздить вбивати, то вона теж відправляється на свою мету. Але, як говоритися «Все таємне завжди стає дійсністю». Їх контори дізнаються про їх шлюб і посилають їх на одну і ту ж місію. Вони повинні вбити один одного ... Сюжет йде дуже швидкими діями, то навіть не встигаєш стежити за всім, благо останню сцену для нас сповільнили, щоб ми все побачили.

Акторська гра, як ви самі, напевно, повинні були зрозуміти, чудова. Ну, хто б сумнівався! З такими-то акторами в головних ролях. Бред Пітт як завжди запам'ятався мені. Враховуючи те, що зазвичай він знімається в драмах - цей фільм виняток. Хоча, якщо чесно, то Пітт усіма своїми ролями запам'ятовується. Анджеліна Джолі теж сподобалася. Але, от, з її точки зору - цей фільм і не є винятком. Та ви самі подивіться, у неї ж одні бойовики останнім часом. Вінс Вон класно розбавляв цю сімейну парочку.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.