Тимчасово вагітна

Головна героїня, Теа, - референт в пафосному видавництві. Вона вимушена симулювати свою вагітність, щоб негідник-начальник не зміг звільнити її. Ця «безневинна » брехня приводить до серії курйозних ситуацій і заставляє дівчину поглянути на своє життя по-новому.

Фільм являє собою більше мелодраму, ніж комедію, пара смішних моментів, а в іншому мила любовна історія, яких тисячі в інших фільмах, немає в ній якоїсь родзинки, оригінальності.

Теа працює у видавництві, але там її зовсім не цінують, вона весь час нарікає на те, що її життя не вдалося, і одного разу її бос вирішив її звільнити, щоб уникнути цього вона збрехала, що вагітна.

У Вас не має доступу для завантажень

Після цього її життя кардинально змінюється, вона отримує задоволення від неї, змінюється ставлення оточуючих до неї самої, знаходиться любов. Але є одне велике «але»: колись потрібно буде зізнатися, що вона не вагітна. І чим довше вона тягне, тим більше погрузается в цю брехню.

 

 

Ліндсі Лохан повернулася на екрани після досить великої перерви. Вона відмінно виглядає, класна фізична форма, до того ж після довгої перерви грає дуже легко, помітно, що їй самій знову в кайф зніматися.

Партнер Ліндсі - Люк Кірбі був помітний тим, як вжився в образ. Його герой - бухгалтер, якому довірили на час керувати компанією. Він досить скромний і невпевнений у собі, що чудово вдалося втілити на екрані Люку.

Творці фільму правильно зробили, що тривалість цього дійства менш полуторачасов, так як не стали висмоктувати з пальця всякі безглузді розвороти сюжету, а просто довели звичайну для мелодрам сюжетну лінію до кінця, не змушуючи глядачів засипати в залі.

Фільм вийшов обичненькой мелодрамою, з хорошою актрисою, на яку приємно дивитися і передбачуваним сюжетом, за ходом якого ненапряжно і, головне, ненудно спостерігати.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.