Секс-відео
Коли Джей і Енні тільки почали зустрічатися, їх відносини були дуже насиченими, але десять років спільного життя і двоє дітей збавили романтики. Щоб знову розпалити вогонь кохання вони вирішують зняти на відео, як вони пробують кожну існуючу позу в сексі. Але наступного дня відео відправляється в «хмару» і його може подивитися майже кожен володар планшета в місті. Тут-то все і починається.

 

Судячи з назви, можна очікувати, що у фільмі будуть присутні еротичні сцени і вульгарні жарти, але щоб в такій кількості, це здивувало навіть мене, але ж я ще той любитель ексцентричного гумору!

У Вас не має доступу для завантажень

Сценаристи намагаються переплести любов і секс, не скажу, що у них вийшло це на відмінно, але досить непогано. Нам показують безтурботну, відв'язаних життя до шлюбу і появи дітей і замучену побутовими і сімейними проблемами після, вмішуючи в цю історію, не побоюся сказати, порно сцени. Акторський склад не підкачав, операторська робота теж не залишиться без уваги, та й в цілому все гармоніює один з одним, що вже там говорити, вийшло здорово. Фільм виглядає на одному диханні, жарти сприймаються легко, та й фільм йде всього 95 хвилин, тому занудьгувати не встигнете. На фільм варто йти бажано зі своєю другою половинкою, але якщо такої немає, то й одному буде добре скоротати час.

 

 

Вдобавок, хочеться відзначити приголомшливу форму і апетитні форми Кемерон Діаз, яка прекрасно виглядає для своїх років!


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.