Арлетт

Життя у Френка Мартіна, актора із Лас–Вегаса, склалось не найкращим чином. Великий картярський борг змусив його піти на авантюрну пригоду: він повинен поїхати до Франції, та одружитися на єдиній спадкоємиці дуже багатого власника казино, яка навіть не підозрює про існування свого супер багатого батечка. Арлетт працює офіціанткою у придорожньому кафе для далекобійників, і тут з’являється він – багатий, вродливий, вишуканий, він – принц на білому коні, він – мрія кожної жінки, ну як у такого не закохатися?

 

Відмінна французька комедія в кращих традиціях жанру! Це вже досить висока оцінка, але не у випадку «Арлетт», цей фільм не можна просто поставити в один ряд з іншими чудовими фільмами, він виділяється навіть на їхньому тлі, бо його успіх забезпечило відразу стільки факторів:

- Відмінна режисура і сценарій (цікаво дивитися навіть при тому, що, здавалося б, з самого початок зрозуміло, хто з ким залишиться),

- Сама несподівана романтична парочка Ламберт-Баласко,

- Видатна гра всіх акторів (Крістофера і Жозиан навіть обговорювати не варто, але не можна сказати, що вони «тягнуть на собі» весь фільм, другорядні герої не менш колоритні),

- Тонкий французький гумор, коли кожен жест і погляд наповнені змістом (напевно, тому фільм не приїдається навіть після багаторазових переглядів).

У Вас не має доступу для завантажень

Фільму вже майже 15 років, але впевнена, що і зараз він здатний приємно здивувати всіх, хто не став його вірним шанувальником ще в дев'яності!


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.