Клуб шпигунів

Світ у небезпеці! Надсекретну зброю - лазерну гармату, створену в таємних лабораторіях, виставлено на продаж. Таємний агент Рей Чейз, в житті звичайний власник магазину іграшок, викрав пушку у терористів і, заплутав сліди, заховав її у себе в магазині.
Озброєні до зубів бандити вистежили Чейза й увірвалися в його будинок. Вони не знали, що син Рея - почесний член «Клубу шпигунів», а його улюблена книга - «Як знешкодити терориста голими руками» ...

Раніше цей фільм іменувався «Клуб секретних агентів», - старим, що не ліцензійним перекладом з англійської, перегляд якого супроводжувався гугнявим голосом перекладача. Тим не менш, жодних перешкод до перегляду та осягненню всієї картинки фільму не було: цікаві, кумедні і дуже привабливі пригоди і події, настільки барвисто і яскраво піднесені увазі глядача, не могли не цікавити і відштовхувати випадкового спостерігача, навпаки, тільки цікавили і тільки веселили , пропонуючи разом з головними героями відриватися на повну котушку і дозволивши собі знову стати дитиною, пуститися в пустощі, ігри та веселощі, - безтурботне і нічим не оскверняти дитяче життя.

У Вас не має доступу для завантажень

Цей чудовий і дуже оживляють фільм на відеокасеті я переглянув незліченна безліч разів, кожен перегляд був по-своєму ексклюзиву і неординарний, все знову і знову переглядаючи напам'ять завчені події і жарти з фільму, я щиро дивувався, коли знаходив щось нове і непомічене при раніших переглядах відомої стрічки, - то куська дитини побачу, то смішний момент какой, що не потрапив на перший план. Словом, і до цих пір знайдеться, що згадати і переглянути знову. Дуже був би радий, якщо весь той запаморочливий, захоплюючий і карколомний вир подій, дій, жартів і вчинків персонажів картини можна було б побачити знову. Що ж, треба сказати, видовище з найприємніших, інтригуючих і зводять з розуму в прямому і позитивному сенсі цього слова.

Завжди радував в цій картині герой Халка Хогана, той самий законспірований секретний агент Рей Чейз, у якого завжди знайдеться спосіб, метод або лазівка​​, вихід з делікатної і несприятливою для власної шкури ситуації. Рей Чейз у виконанні самого Хогана дуже яскравий, значний і сильний дядечко, якого навіть через кінескоп екрана побоюєшся бачити в люті чи роздратування. Принаймні, так я відчував раніше, будучи ще зовсім дитиною. Халк Хоган, або Рей Чейз запам'яталися дуже навіть непогано: швидкий, розумний, кмітливий і з великим гумором герой ні секунди не спочиває, завжди щось, да відбувається, це факт. Але і це далеко не все, - виявляється, яблуко від яблуні недалеко падає, - і синок Чейза хлопець не промах, зможе протистояти і помірятися силами з поганими хлопцями, бандитами і недоброзичливцями ...

Словом, це ще той збірник добра, радості, веселощів і моря жартів, забавних і курйозних ситуацій, посмішок до вух і невимушеного, заразливого сміху, проведені в найближчі півтори години перегляду «Клубу шпигунів». Та й це далеко не все: творці припасли на саме закінчення дуже інтригуючий і далеко не зайвий момент, побачити який не просто можна, - треба. Загалом, фільм максимально відповідає вимогам, нормам і рамкам якісного, глядабельний і цікавого кіно, для свого жанру він, - нонсенс, щось особливе і навряд чи копируемое, повторимо або наслідувати. Це дійсно чудовий фільм для всієї родини, для дорослих і маленьких, - буквально для всіх!

Отже, чому б не подивитися цей чудовий і цікавий фільм, знову побачити всім з дитинства відомого і улюбленого актора Халка «Голлівуду» Хогана, який доповнить і прикрасить загальне враження і саму картинку фільму? Що доповнити більш? В общем-то, швидше за все, цим самим відсутнім елементом і «гвинтиком» буде перегляд, запам'ятовується і радісний перегляд, відпочинок і неповторні хвилини веселощів, проведені в колі рідних, близьких або друзів.

Раджу дану картину всім, кому так чи інакше подобаються подібні захоплюючі фільми або саме цей жанр, напрям в кіно. Словом, дивіться, дивіться і веселіться! Приємного Вам, Дорогі друзі, перегляду, захоплюючого проведення часу і масу вражень, емоцій та щирої радості від побаченого! Удачі і всього наіпріятнейшего! ..


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.