Вбивця, що плаче

Молодого художника Йо викрадають і «перепрограмовують» в «Визволителя» — винахідливого елітного вбивцю. Він володіє безмежними, майже фантастичними можливостями, здатний ліквідувати навіть керівників японської якудзи, головних противників його володарів, Синів Дракона.
Красуня Ему стає випадковим свідком одного з убивств, здійснених Йо. Традиція «вбивць — визволителів» вимагає, щоби вона загинула від його руки. Замість того, вони закохуються один в одного і починають одісею страсті і насилля.

Режисерові Крістоферу Гансу вдалося в одному фільмі з'єднати кілька жанрів, утримавши при цьому баланс між рожевими соплями, яких, до речі, у фільмі і зовсім немає, екстатично екшном, і рукопашних боях. Як ніяк Ганс знімав в першу чергу мафіозний бойовик, в який він вніс дуже добре прописану любовну, взаємну пристрасть між вбивцею і свідком. В якості сценарних ходів тут все досить передбачувано, це добре видно, особливо на початку картини, де Йо залишає Иму Охара в живих, природно, він же закохався! Далі як би все ясно, як буде розвиватися фільм. Але тут справа зовсім не в сюжеті, а в акторській грі, постановці самого фільму.

У Вас не має доступу для завантажень

Головна роль плаче вбивці дісталася знаменитому Марку Дакаскос, який, до речі неодноразовий чемпіон Європи і міжнародних турнірів з різних видів східних єдиноборств. Тут йому не тільки доводиться махати руками, ногами, і стріляти з пістолетів, а й добре грати, показуючи цим, що актор далеко не одного жанру (це перший і єдиний фільм, де Марк виявив якості акторської гри), звичайно він далеко не Де Ніро або Аль Пачіно, але із завданням він справляється на відмінно.

Крістофер Ганс привносить в картину просто прекрасні відеоряди, роблячи фільм мало не шедевром (хоча до шедевра на жаль йому як до місяця) світового кіно. Ганс зняв не просто якийсь бездумний бойовичок, напханий нереальними перестрілками (і ці самі перестрілки виразно нагадують фінальний акорд фільму «Коммандос» зі Шварценеггером, в «Вбивця, що плаче» таких перестрілок як мінімум дві, а фінальна не майже ні гірше Командовсовской), а дуже сильно прописану мафіозну історію, про людину - вбивці, який теж здатний на людські почуття, почуття любові і боргу.

Підсумок - Чуйний, стильний, приголомшливий фільм, який прикрасив неповторний Марк Дакаскос.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.