Будинок з приколами

Працьовитий агент із нерухомості Джим Іверс волею випадку роздобувши в управління великий похмурий особняк, перевозить туди всю свою родину - у його планах перетворити будинок у сучасне розкішне житло і вигідно продати. Однак, залишившись у будинку, родина Джима розуміє, що вони там не одні - компанію їм становлять 999 досить різноманітних примар, кожна з яких бажає познайомитися з ними ближче. Примари ніяк не хочуть залишати вподобаний ними будинок, а Джим дуже хоче зняти прокляття з будинку, щоб звільнити його від примар...

Рецензія коротка і по справі.

Комедія з елементами фантастики сподобалася. Але от відчуття страху не покидало мене на деяких сценах. Страх огортає починаючи з середини фільму.

У Вас не має доступу для завантажень

При повторному перегляді бажання дивитися не покидає. Все так само цікаво, хоча і не в новинку. Фільм 2003 року випуску, я був здивований, дізнавшись це. Мені здалося, що цей фільм практично новий.

За акторській грі у мене немає питань. Дворецький, як завжди, оригінальний і в діях, і в іншому). Господар особняка, який має намір його продати, показав цілком гідну акторську гру. Решта акторів також заслуговують на увагу.

Декорації та спецефекти прекрасні.

Сюжет фільму поданий якісно, є навіть пара цікавих моментів.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.