Перший герой при дворі короля Артура

Великий чарівник середньовіччя Мерлін, не міг знати, що «Лицарі Резеди» це не шляхетний лицарський орден, а горда назва сучасної бейсбольної команди. Внаслідок цього, чарівний вихор відносить чотирнадцятирічного Келвіна, звичайного підлітка дев’яностих у часи лицарських поєдинків, принцес і чаклунів.

«Перший лицар при палаці короля Артура» - сімейне, пригодницьке фентезі, зняте Діснеєм в 1995 році. Я цей фільм подивився випадково, і він мене розчарував. У ньому прекрасний склад акторів, і багато хто грав добре, але сам фільм знятий нерозумно, нецікаво і нудно. Можна було б сказати, що цей фільм знятий по дитячому для молодої аудиторії, і це б його виправдало, але це ні так, він просто знятий погано і без смаку, надзвичайно банально і нецікаво. Я завжди намагаюся знайти в фільмах щось хороше, що в цьому кіно гарне це тільки актори, а саме кіно не вдалося і провалилося.

У Вас не має доступу для завантажень

Ми бачимо, як молодий хлопець з теперішнього часу потрапив в минуле, де править король Артур, і ми бачимо його пригоди, небезпека, любов, інтриги і його бажання повернутися додому. З дурного хлопчика він типу перетворюється на сміливого героя, і ми бачимо його пригода ...

Більше всіх в цьому фільмі мені сподобалася британська актриса Кейт Вінслет. Вона в цьому фільмі така молода і красива, і була приємно на неї подивитися. Деніел Крейг відмінний актор, який вельми талановитий і цікавий актор, якого мені теж було приємно побачити в цьому фільмі. Решта акторів, не всі, але багато грала награно і відчувалася фальш, а коли актори погано грають вже нецікаво дивитися. «Перший лицар при палаці короля Артура» - фільм, який не вийшов і робота цього режисера розчаровує і наводить тугу. Я впевнений, що фільм можна було б зняти набагато краще, адже ідея була цікавою, але те, що ми бачимо це ні їсти добре, і це ні фільм, а щось дурне і нецікаве. Вважаю, що кіно не вийшло і краще його не дивитися і не витрачати свій час даремно.


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.