Куленепробивний

Рок Кітс і Арчі Моузес - найкращі друзі. Рік тому Моузес, дрібний злодюжка і шахрай, узяв Кітса «у справу». З тих пір вони не розлучалися і разом здійснили цілий ряд невеликих злочинів. Все міняється, коли друзі виявляються втягнутими у великомасштабну операцію, проведену наркобароном Френком Колтоном.
Рок Кітс насправді виявляється агентом поліції, його справжнє ім'я Джек Картер. Поліцейському під прикриттям Картеру не вдається заарештувати організатора операції Колтона, тому він намагається заарештувати свого друга Моузеса. Моузес стріляє в Картера і втікає з місця злочину. Незабаром поліція наздоганяє Моузеса.
Він погоджується дати свідчення проти наркобарона Колтона за однієї умови: до місця проведення судового слухання його повинен проводити колишній друг Кітс-Картер. Незабаром друзі зустрічаються знову і разом відправляються в небезпечну подорож. Чи виживуть вони? Чи виживе їх дружба?

Фільм про те, як смертельно небезпечна неприємність ще більше згуртувала і без того справжніх друзів.

Найміцніша дружба (як в кіно, так і в житті) може бути, само собою, у двох зовсім протилежних людей.

У Вас не має доступу для завантажень

Якщо це стосується кінематографа, то приятелі повинні обов'язково розрізнятися навіть кольором шкіри. Особливо в Америці, в якій афроамериканців, охочих зніматися в кіно, - хоч греблю гати. І щоб вони не бовталися без справи, при першій можливості їх прилаштовують до якимось білошкірим хлопцям, покликаних командувати парадом. І виходять, до речі, непогані дуети ... Але буває і навпаки, як наприклад в даному випадку: актора з європейською зовнішністю приставили до крутого чорношкірому хлопцеві. Ось вони, явні ознаки поступової расової емансипації ...

Адам Сендлер - типовий комік; причому, не найгірший. Деймон Уайанс - різнобічна кінолічность. Але, враховуючи деякі його роботи в комедійному жанрі (той же самий «Майор Пейн») і приналежність до сім'ї відомих гумористів, що промишляють в якості акторів і навіть сценаристів (як говориться, прізвище зобов'язує), і Деймон, напевно, в свідомості багатьох людей залишається актором таких фільмів, над якими не доводиться розкидати мізками. Тому Сендлера і Уайанс різнить в основному відомий колірний контраст.

 

 

Чого вже тут гріха таїти, «Куленепробивний» - фільм хороший. Якості: відсутність скучности, свіжість, цікаве акторське поєднання, стерпний і влучний гумор, тепла атмосфера і задушевність, пов'язана з темою цієї щирої чоловічої дружби.

Фільм не зміг звільнитися від деяких стереотипів, але ж на сьогоднішній день так складно придумати щось нове, так як за двадцяте століття і за перше десятиліття 21 століття вже стільки випущено фільмів, що абсолютна унікальність - це вже важкодосяжним і трудноуловимое кінокачество. Але життя дуже багатогранна, і у кінематографістів є можливість не повторюватися хоча б в дрібницях. Тверда дев'ятка.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.