Останній шанс Харві

Харві самотній і вже немолодий. Він живе в Нью-Йорку, заробляючи на життя розробкою рекламних джинглів. Але одного разу його розміреному і нудному життю приходить кінець...

Прилетівши до Лондона на весілля своєї дочки, Харві несподівано дізнається, що на урочистій церемонії в якості батька нареченої виступить не він, а її вітчим.

Засмучений і скривджений, Харві запізнюється на свій літак до Нью-Йорка. У барі аеропорту він зустрічає чарівну жінку Кейт, з якою його пов'язує дуже багато чого - незважаючи на те, що вони навіть не знайомі. Це останній шанс Харві ...

Дастін Хоффман - актор, талант і природну обдарованість якого, на мій погляд, просто неможливо ставити під сумнів. Давним-давно, цей «трудяга» з голлівудських пагорбів радує нас своїми неповторними образами. І якщо раніше при згадці імені Д. Хоффман виникав образ неповторною і оптимістичною Тутсі в однойменному фільмі, то зараз його більше згадують по ролі батька сімейства Факерів, странноватого, але смішного дядьки в гавайських одежах, що намагається знайти спільну мову з батьком обраниці свого єдиного сина. Так, час невблаганно рухається вперед, всі ми змінюємося і не тільки зовні, але і зірки кінематографа ж теж люди, так що і вони не в силах зупинити рух своїх життєвих «годин».

У Вас не має доступу для завантажень

Так, Хоффман вже не такий як раніше, сивина і зморшки вже не приховати від поглядів оточуючих (хоча він і не намагається цього робити), але радує те, що залишилася та сама, «фірмова» посмішка, в яку її щасливий володар вкладає той же чарівність і теплоту, чим, власне, і «підкуповує» глядача, зачаровуючи з кожним разом все більше і більше.

«Останній шанс Харві» - картина цілком і повністю відповідає всім вимогам жанру, в якому Хоффман, як-не-як, справжній профі. Драматургія завжди була для нього ідеальним плацдармом для розкриття його власних здібностей і акторської майстерності. Так що і в справжній кінороботі він виглядав куди більш слушно, одним словом, «був на своєму місці».

Головний герой Харві Шайн (Дастін Хоффман) живе один в Нью-Йорку, працює в сфері реклами, точніше пише музичні «вставки» для рекламних роликів, хоча, очевидно, що душа вимагає іншого, а саме знову писати музику і як колись у молоді свої роки виступати, граючи свій улюблений джаз.

 

 

Але творчість пішло на другий план і, залишилася тільки робота, яка «тримає» лише своїм заробітком, тому як поступово Харві починає відчувати свою незатребуваність на робочому місці (але відмовляється в це вірити). А в цей час його запрошує на весілля в Лондон його рідна дочка, відносини з якою вже досить давно були втрачені і носили лише формальний характер. Але чи міг він тоді подумати, що поїздка в «країну туманного Альбіону» в результаті виявиться для нього доленосним моментом в його житті, подарувавши йому ... ШАНС, шанс виправити те, що зробив колись неправильно, або ж не зробив зовсім, ШАНС стати , нарешті, по-справжньому щасливою людиною.

«Останній шанс Харві» - кіно про те, що ніколи не пізно любити і просити прощення за свої проступки, що прийняти кардинальне рішення у своєму житті можна в будь-який момент, коли ти, дійсно, зрозумієш, що ось воно, те саме, сьогодення і всеосяжне почуття, якого ти, можливо, і чекав всі свої довгі роки. А головне, цей фільм про те, як, все-таки, важливо зрозуміти і усвідомити те, що саме ЦЕ і є твій ОСТАННІЙ ШАНС, яким нерозумно було б не скористатися.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.