Команда «А»

Повнометражна версія серіалу 80-х років «Команда А». Останній варіант історії, написаний Джейсоном Ротуеллом, обертається довкола групи ветеранів війни в Іраці. Їх розшукують озброєні сили США у звинуваченні в злочині, якого герої не здійснювали. Ховаючись від переслідування, вони встигають допомагати ображеним і слабим. Новизну старій історії додають залучені в неї нафтові ватажки та лазерні технології.

Команда - А - це якісний і живий бойовик з елементами екшену, приголомшливою грою акторів і якісним гумором.

  Сценарій фільму не блищить сюжетними перипетіями. Група ветеранів війни в Іраку, несправедливо звинувачених у злочині, намагається знайти істинних винуватців і повернути собі чесне ім'я.

І ця вся простота сюжету тільки радує протягом перегляду. Немає якихось нагромаджень дій. Все протікає плавно і органічно. Дії розвиваються не хаотично, а досить логічно. По початку нас знайомлять з самими героями, що б зрозуміти хто вони такі взагалі і що з себе представляють.

У Вас не має доступу для завантажень

Говорячи про гру акторів звичайно хочеться подякувати цей ансамбль в цілому: Нісон, Купер, Джексон, Коплі. Всі вони просто молодці. Разом вони зробили те, що після перегляду хочеться поаплодувати.

Ліам Нісон («Ганібал»)

Головний в команді. Він планує, аналізує, прораховує ситуацію. Можна сказати просто - голова.

Бредлі Купер («Красунчик»)

Дебошир, бабій, красавчик. Має неповторну харизму. Можна сказати - права рука Ганибала

Куинтон Джексон («Б. А.»)

Качок, любить свою машину, боїться літати, Виконує силові функції.

Шарлто Коплі («Мердок»)

Псих, веселун, приголомшливо управляє всіма видами літальних засобів. Виконує функцію пілота.

В сумі вийшла безбашенная команда, яка може гори звернути, заради досягнення мети.

Хотілося б відзначити саму режисуру Карнахана. Він знімає міцне кіно і майстерність режисера відчувається протягом усього перегляду.

І відразу згадується оператор цього творіння Мауро Фіоре. Він уже визнаний майстер, який отримав оскар за самого «Аватара»

Так що Карнахан зібрав дуже хорошу команду, яка зробила запаморочливий фільм. І все це підкріплюється шикарним гумором і драйвовим екшеном. І знаєте я так давно не сміявся і не отримував позитивних емоцій.


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.