Ворог ще ближче

Двом заклятим ворогам, які зіткнулися у лісі на американо-канадському кордоні, доводиться об'єднатися у боротьбі проти наркокур'єрів, бажаючих за будь-яку ціну повернути свій втрачений вантаж...

У новій колаборації Хайамс (за підтримки свого сина Джона в якості монтажера) і Жан-Клод продемонстрували як з сміхотворних для їх рівня 5 млн. $ Зняти добротний трилер, гідно виглядав би на фоні пізніх робіт останнього. Enemies Closer виявився дуже міцним B-movie з грамотно поставленим екшеном і харизматичним лиходієм. Брутальність, легкий цинізм і «класична» манера зйомки ідеально доповнюють розповідь, яка б з іншими акторами і постановником не заслуговувала б належної уваги. Тут очевидно те, що фільм практично цілком виїжджає за рахунок іскрометною ігри Ван Дамма і дослідної руки майстра, Хайамс-старшого.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет сам по собі не самий пересічний, споруджуваний навколо протистояння благородного Рейнджер (Том Еверетт Скотт) і раптово з'являється в його житті месника за смерть свого брата у виконанні Орландо Джонса. Останній є ще й со-продюсером картини. Незабаром, їм належить об'єднатися перед обличчям більш серйозного суперника. Головна помилка цієї зав'язки в тому, що їх лінія недостатньо добре прописана. Тобто, їм навіть не встигаєш поспівпереживати, т. К. Все ковдру на себе перетягує набагато більш яскраво прописаний і зіграний персонаж Ван Дамма на ім'я Ксандер - харизматичний псих і веган (вже другий після героя Сталлоне в «Плані Втечі» цього року) , прагнучий дістати вантаж з наркотою, використавши для цього нашого «крутого Уокера». Блазнювати і живенький Ван Дамм різко контрастує на тлі доброї половини своїх пізніх робіт, де його сумовите вираз обличчя органічно відповідало змісту картин, в яких він знімався. Тут же ми знову бачимо зацікавленого в роботі і граючого Ван Дамма, що, безсумнівно, порадує його шанувальників.

В історії є пара «Твіст», але, в цілому, вона задоволена передбачувана. Проте, подача і зміст матеріалу здатні забезпечити задоволення від перегляду, і не даремно витрачені короткі 84 хвилини того варті. Наприклад, сцена сутички на дереві (!) Явно щось новеньке. Дует Хайамс і Ван Дамма в цей раз хоч і програє своїм попереднім крупнішим роботам, але й не падає обличчям у бруд серед тієї ніші, яку вони зараз, волею долі, займають.

 

 

Фільм виходить в січні в обмежений прокат у США та бажаю йому, дуже вдало вийшов одразу після прогримів на весь світ рекламного ролика з Ван Даммом, належного успіху.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.