Фріда

Стрічка розповідає про непросте життя мексиканської художниці Фріди Кало.
Молода дівчина потрапляє у аварію, де зазнає численних травм і переломів, через що полишається загіпсованою
і прикутою до ліжка та до кінця життя страждає від болю. Під час хвороби Фріда починає писати картини.
Одужавши, вона показує їх відомому художнику Дієго Рівері, який згодом стає її вчителем, чоловіком і соратником
у політичній боротьбі. Її кар'єра розвивається, вона знайомиться з видатними людьми, зокрема Троцьким,
Рокфеллером та іншими. Врешті-решт художниця вже на смертному одрі домагається відкриття власної виставки на батьківщині.

Історія мексиканської художниці з дуже і дуже не простий долею наштовхнула на думку, що часом в житті людей відбувається те, що не може придумати жоден, навіть самий митецький, досконалий сценарист. Життя Фріди - це нескінченна боротьба, спочатку зі здоров'ям, потім за любов, особисте щастя і спокій, який вона знайшла тільки зі смертю.

У Вас не має доступу для завантажень

  Етот фільм зібрав в собі все саме-саме краще. Дуже важко знайти якийсь момент або деталь, до якої можна було б причепитися. По-перше, приголомшливі актори. Чи варто говорити про те, наскільки прекрасно Сальма Хайек впоралася зі своєю роллю ... було видно наскільки вона зацікавлена ​​в своїй героїні, як вона її відчуває, і було очевидно, що вона вклала душу в цю роль. Альфред Моліна ... чудовий актор. Здавалося б до Дієгу Ріверо не можна поставитися з симпатією - грубий, не красень, часто п'яний і горлає пісні, а найголовніше такий непостійний. Але Моліна показав його надзвичайно привабливим, таким, що до нього неможливо було не перейнятися симпатією. Навіть другорядні актори, такі як Ешлі Джадд, Антоніо Бандерас і Валерія Голіно зіграли дуже яскраво і красиво.

 

 

По-друге, приголомшлива режисура. Склалося враження, що Теймор сама була знайома з пані Кало, настільки проникливо була знято фільм. Дуже сподобалися незвичайні вставки і акцент на картинах головної героїні.

Нарешті, музика, пристрасна, красива, відбиває переживання і стани героїв.

Фільм справив на мене величезне враження. Я впевнена, що він сподобається дуже і дуже багатьом і надовго вам запам'ятається.


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.