Кохай і танцюй

Ханя - починаюча журналістка, яка отримала перше замовлення на статтю, а Войтек працює на будівництві. Ханя готується до свого весілля, а Войтек хоче брати участь у кастингу, щоб потрапити на уроки відомого танцюриста Яна Кеттлера. Напевно, вони б ніколи і не познайомилися, коли б не танці...

Польське кіно починає показувати клас, і це шалено приємно! Ізабелла Міко - одна з моїх улюблених актрис - була просто чудова в «Крок вперед 2», і я зовсім не очікувала побачити щось рівносильне за якістю хореографії, акторської гри та емоцій. Але - ух ти! - Ось і воно. До того ж не від Голлівуду, а від сусідів по карті!

У Вас не має доступу для завантажень

Кіно вийшло дуже літнє, яскраве, романтичне ... Завдяки талановитої операторській роботі фільм дуже динамічний, сцени танців сповнені пристрасті, а спілкування героїв - романтики.

 

 


Після фільмів «Класний мюзикл» та «Люби і танцюй» (незважаючи на те, що вони абсолютно різні) спіймала себе на думці, що модними стають образи дівчат зовсім іншого складу, не так, як це було ще років п'ять тому - сильні, але стримані, скромні, але знаючі, чого хочуть, не агресивні, але тверді, оптимістичні, але не легковажні, сексуальні, але не викликають. Немов відбувається переосмислення жіночих якостей, відходить усе далі в минуле фемінізм з його жорсткістю, і на його місце приходить Жіночність, та сама, яка була колись у наших прабабусь, ніжна, сильна, мудра.

Фільм дуже рекомендую всім романтикам і оптимістам, особливо тим, хто не може жити без танців!

Ну, і фанатам Ізабелли Мико - дивитися обов'язково.


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.