Адвокат диявола

Молодий адвокат зі штату Флорида Кевін Ломакс не програв жодної справи, хоча брався здавалося за такі судові процеси, які виграти було неможливо.
І от після чергової справи Ломаксу несподівано пропонують місце консультанта у великій нью-йоркській юридичній компанії "Мілтон Корпорейшн", яку очолює принадний товстосум Джон Мілтон. Кевін блискуче проходить випробувальний етап, вигравши декілька гучних справ і тісно зближується з головою компанії.
Тим часом молода дружина нової адвокатської легенди Нью-Йорка, Мері Енн, відчуває, що миттєвий злет карєри свого чоловіка пов'язаний з якоюсь нечистю, її починають переслідувати дивні видіння, яких Кевін помічати не хоче...

"Адвокат Диявола" - це один з тих фільмів, які входять в історію. Як би голосно не звучало, але воно дійсно так. Геніальна гра акторів, гідний візуальний фон, ефектний фінал.

У Вас не має доступу для завантажень

Аж ніяк, це не банальний трилер, в якому Добро перемагає Зло. Тут Зло постає в образі типового керівника великої кампанії. Воно не викликає відрази, нам не хочеться його знищити. Лише щось непомітне тягне і розташовує до нього. Тому не можна дивитися його непідготовленим морально. Фільм вражає своїм цинізмом, але в той же час, переглянувши його, ви зрозумієте, що Диявол прав. Але не будемо зачіпати моральну сторону фільму. Давайте поговоримо про акторів.

Геніальний Аль Пачіно. Чудовий актор з неймовірною харизмою. Якраз те, що змушує нас подивитися на Сатану з іншого ракурсу. Зворотний бік медалі. Роль Джона Мілтона вдалася йому на ура. Браво, Маестро!

Кіану Рівз. На мій погляд, йому дуже добре вдалося зіграти марнославного молодого юриста. Він, я б навіть сказала, вийшов «типовим адвокатом».

 

 

Шарліз Терон. Зіграла милу Мері-Ен. До такої міри милу, що десь на середині фільму думаєш, що не будь вона такою милашкой, то нічого не відбулося б. Але, по-моєму, це одна з кращих ролей Шарліз.

Із сукупності хорошого сценарію і прекрасної гри - вийшло культове кіно.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.