Секс і смерть №101

Коли Родерік Бленк одержує електронний лист із списком всіх його сексуальних партнерок, минулих і майбутніх. Він, рухомий бажанням і цікавістю, утілює в реальність одержаний лист і тягне в ліжко кожну із списку, тільки для того, щоб зрозуміти, що все, що йому потрібне — це кохання, і та сама, остання, кохана... - серійна вбивця.

Отже, Родерік (це ім'я головного героя) - досить звичайний успішний громадянин своєї країни, що живе в наївному омані, що він сам керує своїм життям. Що все що відбувається - результат, наслідки його усвідомленого вибору. Цілком природно (фільм же голлівудський) що на ньому зійдеться клин Вищих Сил і Родеріка наставлять на шлях істинний. Відкриють жахливу і непривабливу істину і дадуть в руки кермо управління своєю долею. Тільки неясно то навіщо їм усім це було потрібно, в принципі.

У Вас не має доступу для завантажень

Суть приблизно така. Вся ця історія із списком з жіночих (чи завжди?) Імен всього лише спосіб цікавіше подати побиту і заїжджену думка, на которою в наш час не прийнято звертати уваги. Вийшло в цілому, непогано, ще б легенду для суперкомп'ютера придумали б трохи краще, а ще краще звалили б все на неправильно що вишикувалися зірки над головою головного героя - могло б вийти куди як цікавіше.

 

 

Сподобалася поведінка головного героя, коли список заволодів його розумом і почав керувати всіма його діями. Не завжди вчинки Родеріка здавалися логічними, правильними, більшість глядачів, напевно надавали бідоласі купу порад, але в цьому й фішка фільму, отримавши листок паперу герой стає просто одержимим ідеєю дійти до його кінця.

Ну і ніяк я не можу пройти повз підтеми фільму про те, що саме суспільство, оточуючі людини люди, близькі, про які треба дбати і які повинні бажати тобі тільки найкращого, часто нав'язують свою модель життя. Переконують, що це саме те, що тобі потрібно. А як показує практика, це не відповідає істині практично ніколи. Тут на героя постійно тисне думку близьких, і він дає зрозуміти, що до нього можна просто звикнути і не звертати уваги. Якщо звичайно є бажання самому робити вибір.

Сама манера подачі - прямі звернення Родеріка до глядача - хід хороший, але не раз використовувався раніше, згадати хоча б фільми старого Вуді.

Друга історія про серійної маніячки не сподобалася абсолютно, ні початок, ні розвиток, ні тим більше фінал. Я розумію, що потрібна була страшна історія, що змінила в корені не тільки життя, а й характер людини і до того ж не удавана серйозною, але ... не сподобалося і крапка. Поєднання двох ліній сюжету, що намічається мало не з перших кадрів призводить до банальної розв'язки. Взагалі, в плані подій історія фільму посередня.

Що стосується найважливішого для жанру компонента - гумору - все досить непогано (для Голлівуду, природно). Зовсім уникнути вульгарних і плоских жартів не вдалося, але в цілому, рівень прийнятний. Актори непогано зображують те, що повинні, але навіть при всіх цих достоїнствах ближче до фіналу фільм набридає, фінал слабенький, ножиці в потрібний момент, останні два недоліки могли б виправити.

Що стосується Вайнони, вона все ще прекрасна, але костюмерів за таке дурне плаття не підпускати більше близько до красивих жінок.

В цілому, кумедна комедія, з кількома несподіваними і цікавими ходами, що в наш важкий час велика рідкість.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.