Безшлюбний тиждень

Рік та Фред - кращі друзі з дитинства, у яких багато чого спільного, включно з давнім шлюбом у кожного. Як і багатьом чоловікам їх тривалі стосунки починають обтяжувати, але вони однак виявляються не готовими до варіанту вирішення цієї проблеми у такий спосіб, який, змовившись, запропонували їм їх дружини - подарувати кожному з чоловіків цілий "безшлюбний тиждень", який вони, без жодних питань з боку своїх любих партнерок, можуть провести виключно на свій розсуд. Здавалося б - не життя, а просто рай, який включає безумовну індульгенцію від власної дружини. Але сувора реальність крок за кроком почала доводити Ріку та Фреду, що мрії - то одна справа, а їхнє втілення в життя - зовсім інша, інколи дуже невесела.

Останніми роками спрямованість гумору сповзає все нижче пояса, але якщо ви хочете відпочити з друзями перед екраном, такі комедії - хороший засіб.

У Вас не має доступу для завантажень

Два вже не молодих чоловіки постійно діляться один з одним своїми сімейними проблемами. Багаторічний шлюб вимотує будь-якого сім'янина, особливо, коли навколо стільки спокусливих дівчат. Здається, друзі отримують унікальну можливість відпочити без своїх других половинок цілий тиждень. Що цікаво, фільм починається, як сімейна комедія, і кілька разів перетворюється. Фільм розрахований на більш дорослу аудиторію, і звичайно, місцями награно вульгарний, але приводів для сміху тут достатньо. Деякі сцени запам'ятовуються, і після перегляду хочеться пожартувати на цю тему разом з друзями - а це вже щось значить для сучасної комедії.

У якісь моменти тут відчуваються навіть тонкі нотки сімейних відносин і мораль. Акторський склад радує, зокрема, прекрасний комік Оуен Уїлсон.

Типовий представник сучасної комедії без приводу до роздумів. Але якщо ви хочете розслабитися після робочих буднів - ця картина хороший вихід на один раз.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.