Легенди осені

"Деякі люди чують усередині себе голоси дуже виразно і живуть, керуючись ними. Такі люди стають безумцями. Або легендою".
. Так починається історія сім'ї Ладлоу - стрімка і романтична розповідь про трьох братів, їх батька та молоду і чарівну жінку, яка фатальним чином змінює життя кожного з них.
З дитинства троє братів нерозлучні, проте вони ще не підозрюють, по якій стежці пристрастей і насильства поведе життя кожного з них.
Крізь жахи Першої Світової, крізь втрачені роки, що послідували за війною, через любов і втрати, зраду і надію. І в центрі завжди опинявся недосяжний, непередбачуваний Тристан.

Один з тих фільмів, які не варто дивитися, якщо хочеш всього лише згаяти час. Фільм, над яким потрібно думати і намагатися зрозуміти мотивацію вчинків його героїв.

У Вас не має доступу для завантажень

Вражаюча акторська гра, в особливості радує Бред Пітт, який грає заплутався в собі людину і Ентоні Хопкінса - жорсткого, рішучого батька сімейства, що пройшов війну і бажаючого вберегти своїх дітей від неї. Складно повірити, що актори грають. Здається, що вони живуть в своїх ролях.

 

 

Весь фільм побудований на жалі. Трістан, що зробив помилку, зрадивши свою любов, ще не знає, що через роки захоче виправити її. Сюзанна, боящаяся самотності, теж не підозрює про тoм, що одного разу зможе пошкодувати про прийняте рішення. Її чоловік, який не може до кінця змиритися з думкою, що ніколи не знайде в її серці взаємного почуття до нього ...

Муки, терзання, головних героїв, які не можуть змінити минуле. Які все частіше повертаються до того часу, коли ще могли все виправити. Які розуміють, як складно жити в брехні, обманюючи в першу чергу не інших, а самих себе ...

Фільм, про який можна говорити годинами, але його потрібно бачити. Щоб полюбити, зненавидіти, зневажати або сочувстввать його героям.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.