Зубна фея

За лютим і цинічним хокеїстом Дереком Томпсоном міцно закріпилося прізвисько «Зубна фея». Річ у тому, що він дуже любить вибивати на льодовій арені зуби своїм опонентам. Однак незабаром його життя кардинально зміниться – адже справжні зубні феї давненько хочуть із ним поквитатися.

Фільм розповідає нам про хокеїста на ім'я Дерек Томпсон. Колись він був успішний і грав у вищій лізі, зараз же він грає в місцевій команді, і з усіх талантів, які у нього ще залишилися - це розмазувати про борт суперників, вибиваючи їм зуби. Але, незважаючи на всі свої провали, Дерек популярний, а фанати за такі вміння прозвали його «Зубний феєю». Дерек давно розучився мріяти, і крім цього своїм песимізмом він постійно вбиває мрії своїх оточуючих, за що справжні Зубні Феї засуджують його на два тижні виправних робіт на благо Фей. А зможуть вони змінити його чи ні, це ми і побачимо.

У Вас не має доступу для завантажень

Як виявилося, не тільки студія «Дісней» вміє знімати хороші цікаві казки. На прикладі цієї можу сказати, що «20-те століття Фокс» теж досягає успіху в цьому занятті. Такі фільми приємно дивитися і насолоджуватися позитивом, добротою і оптимізмом, які протягом півтора годин випромінює блакитний екран. Природно, так як комедія розрахована і на дитячу аудиторію теж, тут повна відсутність вульгарності й гумору нижче пояса. Що теж є безсумнівним плюсом, оскільки такий туалетний гумор наповнив всі сучасні американські комедії, а іноді хочеться умиленно посміхатися, дивлячись щось світле і добре, і «Зубна фея» дуже добре підходить для цього. Крім усього іншого картина ще й дуже повчальна. Вона вчить глядача йти вперед до мрії, долаючи перепони, вірити в себе і домагатися поставленої задачі незважаючи ні на що. Така мораль змушує глядача мріяти і вірити, що мрія коли-небудь збудеться. А сама картина додає впевненості в собі, і побач я її будучи дитиною, після перегляду я захотів би звернути гори і домогтися чогось особливого і мало здійсненного, я то себе знаю.

Дуейн Джонсон як комедійний персонаж виглядає цілком собі весело, а в костюмі феї до того ж дуже нерозумно, що робить його героя ще комичнее. Тут у нього не було можливості пограти своїми м'язами, а от показати свій комедійний талант можливість випала, і Дуейн скористався нею, показавши, що з роллю простого кумедного хлопця він теж може з легкістю впоратися. Дуейн Джонсон був головним персонажем, а от серед другорядних мені найбільше сподобався його наставник безкрилий фей Трейсі у виконанні Стівена Мерчанта. Крім смішний зовнішності (такий собі двометровий глист) персонаж Стівена має емоційний характер, і особисто для мене він найсмішніший герой цієї комедії. І як тільки я бачив на екрані їх удвох з Двейном, я знав, що зараз буде щось смішне і цікаве.

Загалом, з «Зубний Феї» вийшла цікава, смішна й добра комедійна казка, яка дуже сподобається дітям і принесе багато позитивних емоцій дорослим. Особливою кінематографічної цінності в фільмі, звичайно, ніякої немає, він повністю дуже простий від сюжету до гумору. Зате гумор досить таки якісний, а присутність правильної моралі робить фільм не тільки смішним, але і повчальним. Всім дуже рекомендую «Зубну фею» для сімейного перегляду, і обов'язково покличте на перегляд якомога більше дітей, вони залишаться задоволені - гарантую.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.