Морпіхи / Відроголові

У 1990 р. американські війська висадились в Кувейті - це була найперша іракська кампанія. Для молодих піхотинців вона тривала багато місяців i закінчилась чотирма бойовими днями без жодного пострілу. Ця війна залишилась в житті кожного з них назавжди. Головний герой - хлопець, який думав, що морська піхота врятує його від "нормального" життя.

Морпіхи - кіно відверте. Хочеш стати справжнім піхотинцем і служити своїй батьківщині - приймай правила гри. Слиньків тут не терплять. Адже війна незабаром спотворить твою психіку, а ти ще пацан, пороху не нюхав.

У Вас не має доступу для завантажень

Деякі глядачі можуть поскаржитися на відсутність екшна, як такої. Фільм же про війну, а де вона? Всьому виною гри Battlefield і Call of Duty, які виховали в умах нинішнього покоління, як феєрично і весело воювати. В морпіхів

такого ви не побачите. Режисер показує зовсім іншу війну. Солдати, виховані вбивати, в очікуванні своїх ворогів.

Тільки в радіусі сотні кілометрів цієї чортової недружньої пустелі немає нікого, а очікування зводить з розуму. Думаю нікому не потрібно доводити, що війна не санаторій, з неї люди не повертаються відпочили. Сем Мендес укупі з хорошими акторами відмінно показали, як розум починає мутнеть, а потім і зовсім «дах зносить».

 

 

В морпіхів міститься безліч відсилань до інших військових фільмам. Самая явна, дбайливо і з любов'ю показана - відсилання до фільму Цельнометаллическая оболонка. Якщо творіння Кубрика викликає сміх у першій половині і жах від війни в другій, то Морпіхи ви безумовно оціните. Любителям чорного, неполікорректного і армійського гумору теж не варто проходити мимо.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.