Турнір на виживання

Кожні сім років в одному з міст проходить незвичайний турнір. Наймані вбивці з усього світу приїжджають туди, щоб показати свою криваву майстерність. Щоразу їх повинно бути рівно тридцять, але переможець буде тільки один! Він отримає звання кращого у своїй «справі» і 10 мільйонів доларів на додачу.
Але, є й інші учасники турніру - ті, хто біля екранів моніторів, далеко від «арени», уважно стежать за смертельними поєдинками. Вони спостерігають не з простої цікавості - вони зробили великі ставки, кожен вибравши свого бійця. Це і є справжні гравці ...

Фільм дуже динамічний. На такий фільм не шкода витратити свій вільний час.

У Вас не має доступу для завантажень

В турнірі присутні відмінні спецефекти, погоні і перестрілки. Також в цьому фільмі відмінні каскадери і паркурщики ..

У фільмі присутні не дуже знамениті актори, але вони змогли передати всю атмосферу цього чудового фільму ..

Звичайно, багато хто намагався створити бойовик з професійними бандитами, які вбиваю один одного протягом усього фільму. Цей фільм абсолютно відрізняється від інших він носить в собі не тільки кров, зброю і бійки, але сенс існування. У фільмі головних героїв, які виправляють свої помилки, деякі йдуть зі своєї роботи, а є й ті хто вмирає заради виправлення помилок.

Також немалозначітельную роль грає священик, який минулого алкоголік і людина розмірковує, що життя його «порожня». Він стає випадковим очевидцем яка відбувається бійні у Великобританії. Після проходження важких життєвих випробувань він усвідомлює, що життя його не порожня, як він раніше представляв.

Отже, фільм вийшов дуже якісний!

Раджу подивитися цей фільм всім любителям гостросюжетних бойовиків!


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.