Щоденник пам'яті

Романтична історія кохання сільського хлопця та дівчини з міста, які зустрічаються одного літа, ще в своїй юності. Саме цього літа вони закохуються один в одного. Але батьки Еллі проти кохання їхньої єдиної дочки з сільським "нечемою" та розлучають їх. Що трапилось далі дізнаєтесь переглянувши цю кінострічку.

У цьому фільмі не варто акцентувати увагу на тому що закохані з різних соціальних шарів або що історії великої любові у багатьох починалися саме в юності, і що фільмів про це знято безліч - це все правда, але що відрізняє цей фільм від всіх інших це щирість , абсолютна щирість в кожному слові і кожному дію. Після перегляду хотілося співати дифірамби і кричати «Браво Ніколас Спаркс, браво». А як інакше? Фільм змушує відтанути навіть самі черстві серця, не кажучи вже про тих хто схильний до сентиментальності по життю (ті затоплюють сусідів знизу своїми сльозами).

У Вас не має доступу для завантажень

Тепер же у справі. Історія не виглядає банальною, це і чіпляє і немає повної впевненості що ж трапиться в наступну хвилину тому до початку титрів фільм тримає тебе.

 

 

Актори. Ось це, напевно, найбільш вдала пара - Райан Гослінг і Рейчел МакАдамс. Такого взаємодії не було навіть в «Титаніку» між ДіКапріоі Уінлет. Так, на той момент вони були не такими відомими і зовсім зеленими, але як він працюють ... ммм чудо. За одну цю складову можна поставити безсоромно 10. І якщо молода пара поєднувала в собі всю пристрасть, жадання і невгамовну пристрасть, то їх прототипи в похилому віці - Джеймс Гарнер і Джина Роулендс були настільки зворушливі, ніжні і уважні, що посмішка радості пробивалася крізь стікають градом сльози.

Писати щось ще безглуздо, якщо ви не дивилися цей фільм, пара вам його подивитися, а мені пора оголосити свій вердикт.


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.