Початок

Виконавчий директор невеликої фірми заправляє конторою, співробітники якої уміють занурюватися у сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися - імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.

«Початок» - один з небагатьох великих фільмів виправдали великі очікування.

Проте не можна не помітити, що цей фільм не має будь-яким унікальним сюжетом або правильніше сказати, концепцією. Найбільше «Початок» нагадує «Матрицю».

  Inception-2010-Hurtom.torrent
[16.15 Kb] (Завантажили: 9)

Коли намагаєшся зрозуміти чому «Матриця» стала таким культовим фільмом, то розумієш дивовижні речі. Світ Матриці, а вірніше головні персонажі матриці дуже нагадують супер героїв з коміксів.

Але чим бере матриця, так це тим, що в ній було дохідливо пояснено, чому персонажі мають такі властивості, і при цьому живуть вони в самому звичайному, на перший погляд, світі. Виходить, що ти віриш тому що відбувається по той бік екрану, ти розумієш: так це можливо, я вірю!

 

 

І ось тут невидимий бар'єр - кордон «кіно- реальність» виявляється пробитою, і кіно стає не просто популярним - культовим.

Але, якщо подивитися на рейтинг IMDB або Кинопоиск, то ми побачимо що матриця аж ніяк не на першому місці, і виною тому дуже вже правдоподібний світ (багато людей просто відкинули саму ідею Матриці), та й тема комп'ютерів все-таки зрозуміла далеко не всім.

І ось після 11 років, з'являється всього лише другий фільм, знятий за схожою концепції. Він позбавлений недоліків матриці, має свою цікаву ідею, і зрозумілий сюжет.

Сам фільм викликає те почуття, що він і затягнутий і заповнений подіями одночасно. Стрічка змушує тебе дивитися з напругою весь фільм від початку і до кінця, і після перегляду виникає відчуття втоми, ніби це ти там був героєм.

Режисерська робота хороша, це один з небагатьох фільмів, де грамотно використовується уповільнена зйомка. Але часом Нолан вже сильно їй захоплюється, через що і виникає відчуття затягнутості. Грамотно використовується графіка, добре лягає саундтрек, та й гра акторів на високому рівні.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.