Полудень з Гауді

Кассандра Рейлі - американський перекладач, що проживає в Барселоні. Коли таємнича, чарівна незнайомка з'являється на порозі і пропонує велику суму грошей за те, щоб Кассандра допомогла простежити, де пропадає її чоловік, від цієї пропозиції Кассандра не здатна відмовитись. Незабаром героїня виявиться заплутаною в суміші помилкових рішень, подвійних перетворень і диявольської змови викрадення - цей захоплюючий детективний набір переплітається з комедією на тлі архітектури Гауді.

За подієвості і заплутаності сценаристи явно мітили в категорію інтелектуального кіно Вуді Аллена. Наблизитися до нього не вдасться нікому, але вдалі спроби дуже цінні для кінематографа.

У Вас не має доступу для завантажень

Зробити за задумом легкий фільм насправді дуже важко зробити легким. Коли це виходить, це заслуга не тільки режисера, а всієї групи, навіть людину, що приносить каву. І ще Джуді Девіс, якщо вона є у фільмі. В цей фільм її покликали і це головне надбання.

 

 

Дивовижна актриса, вона може легко зіграти безвихідь повії, як в «Зимі наших надій» і так же легко невротичность соціапатічной перекладачки, як у цьому фільмі.

Абсолютно не претендує ні на які гучні нагороди сценарій підживити зате величезним старанням всіх, хто над його втіленням працював. Якщо знімальній групі і було дуже важко працювати на цим фільмом, то їм велика похвала - у фільмі цього не видно, не чути і головне, не відчувається.

Легкий детектив без зайвих кривлянь і побитих жартів, найкращий подарунок шанувальникам жанру, сумно очікують від Аллена нових фільмів.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.