Гранична швидкість

Броді - безстрашний інструктор з парашутного спорту. Його нова чарівна учениця швидко осягає ази цієї небезпечної науки. Але під час першого спільного стрибка вона гине. Однак Броді не впізнає в загиблої свою підопічну ... Намагаючись знайти розгадку, він опиняється в епіцентрі зухвалого злочину: російські терористи, колишні агенти КДБ, викрадають літак із золотом. І тоді доля знову зводить його з колишньою ученицею ..

Настасья Кінскі - агент КДБ, та ще який. Суперагент. Всіх сильних мужиків обвела навколо пальця, всіма маніпулювала і за допомогою простого інструктора виконала важке завдання.

У Вас не має доступу для завантажень

А епізоди в небі, коли вони летять разом з машиною і два літака поруч, а відважний хлопець, рятуючи дівчину, виробляє такі акробатичні трюки, що навіть дух захоплює, коли бачиш таке видовище.

 

 

Так, ще вручення високої нагороди в Кремлі з російськими акторами Маей Булгакової та Юрієм Назаровим викликають щонайменше почуття розчулення. І в той же час все так наївно і награно, немов дивишся якийсь дитячий фільм.

Було смішно і цікаво дивитися фільм, чекала фіналу, хоча знала, що все буде добре. Навіть не охота критикувати цю картину. Приємно було дивитися на Шина і Кінскі. Все-таки хороші актори, особливо Кінскі. Тому оцінимо фільм як хороший


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.