Де живуть мрії

Загинувши в дорожній аварії, Кріс Нільсен через мить опиняється в небесному царстві. Його дружина, оплакуючи трагічну смерть свого вірного чоловіка, зневірившись, вирішується на самогубство. Її душа опиняється в найпохмурішому місці на світі - в пеклі. Але серця, що люблять, зобов'язані воз'єднатися на небесах, і для цього Кріс відправляється за своєю коханою в саме лігво диявола…

Все починалося добре. Була ідеальна сім'я. Люблячі чоловік і дружина, чудові діти. Все немов з картинки. Але потім діти загинули. Їхні батьки, хоч і з великим трудом, здолали гіркоту втрати. Але через 4 роки загинув і чоловік. Кріс помер, залишивши Енні одну.

У Вас не має доступу для завантажень

Куди приводять мрії? Кого куди. Кріса вони привели в прекрасний світ з картини його дружини. Але навіть там, в ідеальному світі, він не міг бути щасливий. Він змирився з тим, що помер, але не міг змиритися з тим, що Енні більше немає з ним. Енні теж не могла терпіти цього.

Скажу відразу, фільм мені відразу сподобався. Нехай він трохи наївний, зі щасливим фіналом, і багато хто скаже «немає такої великої любові». Від цього він не став гірше. Навіть навпаки.

Мені сподобалося, що фільм нестандартний. Тобто рай, це ні звичне світле царство, де ростуть фініки. А пекло, не просто полум'яний жах. Пекло і рай- яким він для нас уявляється. Для Кріса рай- це барвистий світ з прекрасним домом. Для Енні пекло- похмура життя без світла і коханих.

Але зрештою, найголовніше-це почуття. Це вони змогли звести Енні і Кріса, навіть в самому жахливому місці. Дійсно, неймовірно і дуже зворушливо.

Зрозуміло, варто відзначити прекрасну гру Робіна Уїльямса, Аннабелли Шиорра і Кьюба Гідінга. Браво. Дивовижна візуальна робота. Цей чудовий світ, прописаний до дрібниць, в якому, навіть, захотілося скоріше опинитися. І музика, хай не настільки видатна і проста, але проте відмінно вписалася в відеоряд.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.