Майкл Клейтон

Майкл Клейтон, елітний нью-йоркський фахівець, працює на одну з найвідоміших адвокатських компаній. Ось вже 15 років він займається тим, що захищає інтереси багатих клієнтів своєї фірми. Здавалося б, він може провернути будь-яку ситуацію вигідним для його клієнта чином, за що за ним давно закріпилося прізвисько «чистильник». Але раптом в його кар'єрі настає перелом. Компанія, де працює Клейтон, 6 років захищає інтереси хімічного концерну U / North. Несподівано у цій справі з'являються нові безсторонні докази, і один із співробітників адвокатської фірми, а також близький друг Клейтона, викрадає теку з документами і переходить на сторону обвинувачів. Тепер Клейтону потрібно зрозуміти, на чиєму боці залишатися і як довго йому дозволять бути в грі в принципі.

Майкл Клейтон - Нью-Йоркський адвокат, який працює в одній престижній конторі, яка займається захистом найбільшої хімічної корпорації Ю-норт. Справа довірили самому кращому співробітнику контори, Артуру Іденсу, життя якого про буквально перекинулася після того як він дізнався деякі приховані моменти звинувачення.

У Вас не має доступу для завантажень

Адвокати, вони не чарівники, вони сміттярі. Люди наймають адвокатів, що б приховати свої злочини, вони витягують людей, навіть з таких справ, коли обвинувачений реально винен. В результаті на волі залишається злочинець, який заради свого порятунку від в'язниці заплатить будь-які гроші. Виходить, що гроші можуть купити правду?

Гроші і жадібність породжують всю цю жовч, людей, які порушують закони заради своєї вигоди. Майкл - та людина, якій набридло це безумство, він не має наміру захищати всю цю гидоту, цих жалюгідних людей, жадібність яких вище всіх правил, він зважився боротися з усім цим. Чотири дні, які змінили все життя Майкла, допомогли змінити його погляди буквальним чином на все: на сім'ю, брата наркомана, сина, який ріс без батьківської уваги, погляди на цінність грошей. Він перестане захищати вбивць, злодіїв та інших злочинців. Таким глибоким змінам, в житті, Майкл зобов'язаний своєму другові Артуру, якого всі вважали божевільним через його неадекватних вчинків, і мимовільному переході на сторону обвинувачення. Здавалося б, він говорив правду, але йому вірити йому, через що всі вважали його божевільним, у тому числі сам Майкл, хоча все крім Майкла, хто так чи інакше фігурували навколо цієї справи, знали що Ю-норт, виготовляє отруту, яка здатна вбити людину від раку та інших смертоносних хвороб. Клейтон, дізнавшись про все це, продовжив справу Артура, але, коли Майкл захотів показати папку з доказами, виявилося, так, що його фірма знала все це давно, вона жила за рахунок того що захищала подібні компанії, і якби їх не було, роботи у адвокатів швидше за все теж не було, в усякому разі, в тій сфері в якій займався Майкл. Артур Іденс зрозумів все набагато раніше, ніж Майкл він зрозумів раніше, ніж усі, як працює ця система з вироблення жовчі.

 

 

Сцена з кіньми, в чому кульмінаційна в фільмі. Цим прекрасним створінням не потрібні гроші, вони не обманюють один одного і не вбивають нікого, заради своєї власної вигоди, вони просто позбавлені цих поривів, вони живуть і дивляться на нас, як ми котимося вниз, від усього кар'єризму, жадібності і безкарності. Майкл зрозумів, що потрібно кидати все це, покінчити з минулими помилками, покінчити з тією, хто керує всім цим злом і всією цією системою. Майкл сів у таксі і просто поїхав, відмовляючись від минулого, бажаючи все забути і почати все заново, сподівається на краще, відійти далеко від усього і забути.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.