Капітан Крюк

Пітер Пен став дорослим і перестав бути Пітером Пеном. Тепер йому сорок років, у нього інше ім'я, сім'я і серйозна робота. Не залишилося й сліду від дивної дитини, що колись уміла літати... Проте старі вороги не забули хлопчика. Капітан з гострим сталевим гакомом замість руки знову кидає виклик своєму противникові, викравши його дітей. Пітер вирушає вслід за ним до чарівної країни, але щоб перемогти там, де живуть русалки, феї та однорукі пірати, йому доведеться знову навчитися літати.

Події фільму починаються в звичайній, звичної для нас життя і плавно переходять в чарівну Нетінебудет з русалками, феями, і піратами немов говорять нам про близькість чогось фантастичного, будоражущем в нашому житті.

У Вас не має доступу для завантажень

Дитячу уяву чудово, воно вільно і зовсім не схоже на брехню, проте з віком всі ми починаємо забувати свої мрії, щасливі моменти, і життя ми ділимо на реальність і казку. У фільмі ж говоритися «Згадай свої заповітні думки і ти полетиш!», Або, мені дуже подобається епізод, де перед героєм не відображається їжа доти поки він не включить уяву.

 

 


А любов? Щемить серце коли бачиш постарілу Венді, в глибині душі все ще люблячу Пітера, або фею Дінь, для якої єдиною мрією було вирости щоб ​​поцілувати Пітера Пенна. Але немає любові сильніше ніж любов зв'язує батьків та їхніх дітей, і це почуття рятує і оберігає їх.
Будте як діти в любові, в силі уяви і вірте, що чари реально, йому тільки потрібно дати дорогу до вашого серця.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.