Чаклунство

Три молодих відьмочки, яких ніхто не переносить у власній школі, одного прекрасного дня раптом інтуїтивно відчули, що ось-ось до них приєднається четверта.
І дійсно, в класі з'являється новенька, і тепер їх четверо, як і сказано в заклинанні, і вони можуть розквитатися зі всіма кривдниками. Заклинання, змії, щури, павуки - чаклунська четвірка не дає проходу половині міста, і самі, судячи з усього, отримують від цього чимале задоволення.
Але гра зайшла дуже далеко - вони розбудили чаклунські сили, які тепер не в силах зупинити, навіть коли гинуть ні в чому не винні люди.

Жили-були три молоді подружки. Їх ніхто не любив, їх боялися, вони походили на готовий, а простіше кажучи, вони були справжнісінькими відьмами. І як відьми їм необхідно було отримати повну силу, однак щоб досягти цього, їм потрібна була і четверта. І вона з'явилася. Приїжджаючи молоденька Сара відразу ж вливається в суспільство відьом, і разом їм вдається не тільки отримати силу, а й закликати темного духу. Незабаром Сара розуміє, що темна магія так чи інакше погубить її, і вирішує покинути коло, що призводить до не найсприятливішим наслідків.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільми про відьом в кінематографі не надто різноманітні, і Чаклунство в якійсь мірі продовжує відповідати старим традиціям. Тут є все, що це для цього необхідно - містика, магія, само чаклунство, і неминучий і невідворотний жах. Отримавши силу, відьми розважаються по повній програмі - заворожують чоловіків, мстять кривдницю, вбивають непотрібних та інше. Завдяки всьому цьому, кину вдається бути не скільки цікавим, скільки похмурий і навіть місцями лякає.

У фільму нерівний сценарії, і це одночасно і плюс і мінус. Плюс в тому, що кіно при цьому виглядає і різноманітно, і розкриває тему чаклунства і відьом трохи більше, ніж повністю (хіба що, на мітлах не літають і зілля не варять). При цьому у всіх кояться події приємно спостерігати за головною героїнею. Ми немов разом з нею проходимо через все те, що пройшла вона, співчуваємо їй, і розуміємо її наміри зав'язати з магією. При цьому той факт, що лаємо багатьма момент, коли відьми починають травлю героїні виглядає цілком виправдано і логічно, але не допрацьовано (особливо це стосується героїнь - помічниць головній відьми). А це вже мінус.

 

 

Мінус ще в досить зім'ятому фіналі і в, власне кажучи, фінальній битві, в якій відбувається незрозуміла свистопляска. До того ж виникає чимало запитань в події - хто був той бомж зі змією, що в підсумку стало з іншими відьмами, які їх наміри та інше. Кіно виглядає недомовленим, немов ми ось ось дісталися до начинки, а от самій начинки, на жаль, не виявилося.

Втім, у фільму більше плюсів, як не крути. Тут і прекрасна молоденька Танни, така ж молоденька і цікава Нив Кемпбелл, завдяки нелінійному сюжету, кіно проноситься в одному диханні, ну і якщо кому-небудь цікава тематика відьом - то фільм повинен сподобається, навіть не дивлячись на мінуси. То навіть якщо не цікаво все це, то кіно в кожному разі треба подивитися, бо знятий грамотно.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.