Крокодил Данді

Сью Чарлтон, молода журналістка з Нью-Йорка, дочка газетного магната, вирішує зробити репортаж про Міка Данді на прізвисько Крокодил, австралійського мисливця за рептиліями. Після поїздки до Австралії, де Данді займається своїм небезпечним промислом, вона повертається до Америки, а відважний "оссі" (так американці в'їдливо величають жителів п'ятого континенту), який закохався в Сью, вирушає вслід за нею в кам'яні "джунглі" Нью-Йорка...

Фільм під назвою «Крокодил Данді» сміливо можна назвати класикою. Уже скільки років пройшло з моменту виходу цього фільму, а він все такий же прекрасний.

У картини присутній якийсь свій шарм, який змушує вкотре насолоджуватися переглядом картини. Похождение «Крокодила» Данді і журналістки Сью Чарлтон за такою красивою Австралії дуже милі, а потім дуже весело дивитися як вже Сью з Данді знаходяться в Нью-Йорку. Данді ніколи не був у місті, і потрапляє в курйозні ситуації, які змушують глядача дуже сильно сміятися.

У Вас не має доступу для завантажень

Геніально зі своєю роллю впорався безсумнівно Пол Хоган, при перегляді ні на мить не сумніваєшся в справжності Данді.Данді сміливий, добрий і відкритий всім своєю душею людина, він легко заводить знайомства і дружбу, а все тому що він не зіпсований містом. Також не можна не відзначити Лінду Козловські, яка грає журналістку, що приїхала зробити репортаж про знаменитого Данді на прізвисько «Крокодил». Вона теж впоралася зі своєю роллю відмінно, вона добре показує те, що їй потихеньку починає подобається Мік, але там в Нью-Йорку у неї вже є людина якого вона любить. Взагалі у фільмі все, навіть другорядні персонажі впоралися чудово зі своїми ролями.

 

 

Почесне місце в картині займає музика. Музика дуже красива, особливо коли нам показую природу Австралії, під таке красиве супровід неможливо не закохатися в природу цієї прекрасної країни.

Це досить хороша комедія, з красивим фіналом та історією кохання. Зараз найчастіше виходить просто комерційна бурда, таких фільмів для душі вже просто не існує. Вже протягом практично декількох десятків років, картина не втрачає свого шарму. Думаю через багато років, вона також буде виглядати як і сьогодні, як це було і десять років тому, і п'ятнадцять. При перегляді даної стрічки, з обличчя не сходить ні на хвилини легка посмішка, такий добрий і барвистий фільм здатний пробудити добрі почуття. А коли настає кінець фільму, сидиш в легкому здивуванні, і розумієш - таких картин більше не буде і від цього стає трошки сумно ..


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.