Хаос

Звичайнісіньким ранком банда грабіжників захоплює банк і бере в заручники всіх, хто в ньому знаходиться. Вожак банди Лоренц вимагає викликати переговірника, наполягаючи на тому, що ним може бути тільки детектив Коннерс. А так як Коннерс в міліції «на поганому рахунку», - до нього приставляють напарника - новачка Деккера.
Доки Коннерс веде переговори, в банк вривається спецназ. В цьому хаосі грабіжникам вдається втекти з банку поміж заручниками. Але найцікавішим виявилось те, що грабіжники не винесли з собою ні єдиного цента. А невдовзі виясняється, що під час облоги і перестрілки з банківських рахунків комп'ютерним шляхом був знятий мільярд доларів. Двоє детективів повинні зловити п'ятірку грабіжників банку, розв'язуючи загадку їхньої змови по ниточках, що ведуть на самий «верх»...

«Хаос» вийшов свого роду рятівним колом 2005 для трьох акторів. За сюжетом це Джейсон Стетем після неоднозначного «Револьвера» і «Лондона» на пару з Райаном Філіпом, який з'являється в абсолютно різної якості фільмах - проти Уеслі Снайпса, який після третього «Блейда» осів у дешевеньких бойовика, подібно Стівену Сігалу. Фільм режисера Тоні Гігліо вийшов трохи краще, але все одно позначився скромний за участю таких «зірок» бюджет і невелика кількість екшна. Бойовик про пограбування, захоплення заручника, зломи комп'ютерних систем і «крота» у лавах поліції, все це вже було багато разів. Тому звертати увагу на подібні картини нині коштує тільки лише завдяки харизматичним акторам.

У Вас не має доступу для завантажень

В даному випадку режисер особливою майстерністю не відрізняється, і зберегти інтерес глядача протягом усього перегляду вдається також за допомогою парочки цікавих сценарних рішень. Зрозуміло, розповідати про них не можна, тому можна обмежитися лише тим, що «Хаос» цілком цікаве кримінальне кіно від Голлівуду зразка нульових. Сприяє цьому і непоганий саундтрек, і мрачноватоая манера оповіді. Стрільби небагато, але її вставили саме там, де треба. Тобто ніяких звичних стрілялок за участю крутих хлопців з нескінченними патронами. Насправді, куди більше діалогів, центральної інтриги, пов'язаної з протистоянням персонажів Стетема і Снайпса.

 

 

Ну, і Філіп щосили намагається зобразити тямущі новачка, який ще вірить у справедливість закону. Виходить з перемінним успіхом. Справа в тому, що цей той випадок, коли видатним акторам просто не вистачає настільки ж крутого постановника. В результаті багато сцени здаються моторошно награними, багато репліки теж не до місця. Ну, а екшн-сценка з мотоциклом і грузовчіком - це взагалі в дусі якого-небудь «Руслана», краще б не морочилися і залишили напружені перестрілки серед контейнерів. Та ледве побільше Снайпса в кадрі замість Філіпа, лиходії у нього теж виходять першокласні. Зате фінал вкрай класний, додивитися до кінця, якщо вже почали дивитися, необхідно! У підсумку, «Хаос» - просто непоганий кримінальний трилер-бойовик, який можна порекомендувати на один перегляд шанувальникам будь-якого з задіяних акторів


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.