Країна садів

Невдоволений своїм життям актор Ендрю Ларджман через десять років повертається додому на похорон своєї матері. Тут він зустрічає Сем, яка допомагає йому позбавитись емоційних стресів та почати нове життя...
Проте для того, щоб остаточно позбавитись минулого, Ендрю має вирішити конфлікт з рідним батьком та допомогти Сем подолати її власні психологічні проблеми...

«Країна садів» - це фільм, який дивує. Або скоріше вражає не сам фільм, а його автор- Зак Брафф, який зумів відокремитися від звичного всім образу, сильно від нього не віддаляючись, зберігаючи меланхолійність, шалено, спокійно, незвичайність ... Але це сам Ендрю - його герой. «Що ж фільм? Адже ти почав про фільм », - запитаєте ви.

  Garden-State-2004-BDRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent
[13.67 Kb] (Завантажили: 3)

Вся справа в тому, що ця картина є самим віддзеркаленням внутрішнього світу і життя героя Зака. Тут не важливий її сюжет, важливі думки, почуття, що народжуються в людині.

 

 

Незбагненна доброта, що викликає посмішку розчулення - те, заради чого варто подивитися фільм. Тут кожен знайде щось знайоме, будь то небажання рухатися з місця, страх відповідальності, дитячі спогади, щастя наперекір долі і слова »А будь, що буде!». Іграшкова Наталі Портман, Зак Брафф, який особисто у мене завжди викликає теплі почуття, незвичайні перипетії подій і забавні дрібниці не залишать байдужим. І знову незбагненна доброта.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.