Троя

1193 рік до нашої ери. Спадкоємець престолу Трої Паріс викрав прекрасну Єлену, дружину царя Спарти Менелая. За честь Менелая вступає його брат — цар Агамемнон. Його армія на чолі з Ахіллесом підійшла до Трої і узяла місто в криваву облогу, що тривала довгих десять років. Два світи воюватимуть за честь і владу. Тисячі помруть за славу. І за любов нація згорить дотла.

Перед нами напевно найграндіозніша історична драма. Видовищність, масштабність, рейтинги Трої, старалися побити багато творців інших історичних картин. Але всі ці спроби нічого не давали. Кінофільм «Троя» залишиться в пам'яті назавжди, також як і її головні герої.

У Вас не має доступу для завантажень

Даний фільм - це зразок того як треба робити історичне кинополотно. Адже наївно думати що успіх картини Вольфганга Петерсена прийшов самим собою. Секрет успіху Трої криється в копіткій роботі на всіх флангах картини, враховуючи кожну дрібницю, і збираючи по крихтах це витвір мистецтва.

Музичний супровід. Ще на самому початку фільму, починаючи тільки з появи логотипу кіностудії, ми починаємо відчувати мелодію яка поступово закрадається до нас в серці. Вона одночасно велична, грізна і плачевна. І все це не випадково, адже в композиторах фільму заявлений сам Джеймс Хорнер, який написав безліч пронизливих мелодій для великих кінострічок. Музика в такому фільмі - це невід'ємний атрибут. І вона була прекрасна.

 

 

Акторський склад. Актори тут напевно найбільша знахідка для творців фільму. Причому як головні, так і другорядні персонажі. Роль одного з найсильніших, і великих воїнів за всю історію людства Ахіллеса, виконав Бред Пітт. Бред не підвів, а грав свого героя з високо піднятою головою. Спеціально для цієї ролі Пітт піднабратися м'язової маси, і виглядав досить атлетично. Але не тільки в цьому полягає його успіх, але і в його монологах, мудрості та поведінці на знімальному майданчику. Просто ім'я Бреда Пітта стало вже брендом в кінематографі. Дуже шкода, але його головним суперником став царевич Трої Гектор. Жаль тому-що з нього вийшов дуже справедливий і гідний історичний персонаж. Він кращий з людей, казав його брат Паріс. Ерік Бана і виконав роль «кращого з людей». Я дуже симпатизував його герою, а Ерік Бана однозначно найкраще зіграв у цьому фільмі. До речі Бред і Ерік билися в фільмі по-справжньому. Правда уклавши перед цим парі. Яке полягало в тому, що кожен удар досяг мети буде сплачений, тим хто його завдасть. Легкий удар дешевше, місцями відповідно був дорожче. У підсумку якщо не помиляюся, Бреду довелося виплатити Еріку не одну сотню доларів. А ось сам Бана якщо нічого не плутаю, не заплатив нічого. Не хочеться думати що дане парі - це меркантильність артистів, думається просто спортивний азарт. У фільмі чудовий жіночий колектив актрис: Дайан Крюгер, Роуз Бірн, Сафрон Берроуз. Роль історичних лиходіїв, а саме царя Аганемнона виконав Брайн Кокс. Нікчемний і в теж час жорстокий цар, вийшов просто відмінним. Тандем йому склав Минулий, в виконань Брендона Глисона. Але не можна не відзначити Пітера О `Тул в ролі царя Трої - Пріама, і Шона Біна в ролі царя Ітаки - Одіссея. Загалом одні з кращих були тут.

Спецефекти, візуальне оформлення. Бюджет картини дозволив собі використати просто відмінну комп'ютерну графіку. У фільмі було задіяно безліч людей, а художня картинка була торжеством для очей.


Жанр фільму:Історичний------
оцінило: 0 люд.