Джуманджі

Випадково виявивши настільну гру з дивною назвою «Джуманджі» Алан Перріш, не знаючи про її надприродні властивості, на очах здивованої подружки переноситься в джунглі. Довгі роки він знаходиться в потойбічному світі, до тих пір, поки двоє ні про що непідозрюючих підлітків не знаходять гру і не знімають чарівні чари, звільняючи Алана з багаторічного полону. Тепер їм належить вирішити нелегке завдання - перемогти могутню силу гри, пройти немислимі перешкоди і отримати перемогу над силами Магії!

Джуманджі »- один з найцікавіших і захоплюючих фільмів, який можна подивитися з усією родиною. Тут присутні як серйозні сцени, так і здоровий гумор, якого сильно не вистачає сучасним комедіям.

У Вас не має доступу для завантажень

Само незвичайна назва фільму говорить про щось вартому. Звичайні дітки вирішили трохи пограти. Тільки гра виявилася з масою пригод. І наші герої змушені закінчити гру, в яку ми разом з ними і занурюємося на час перегляду фільму. Захоплюючі декорації часом навіть вражають - невже картина 1995 зможе підкорити інтерес усіх дітей?

 

 

Добре свою роль зіграли Робін Вільямс і Кірстен Данст. Робін - це легенда Голлівуду. Йому підвладні не тільки комедії, це актор широкого спектра талантів. Його гра просто фантастика. Про красуню Кірстен скажу, що вона молодець. Не кожна юна дівчинка зможе гідно грати в таких фільмах, де потрібно багато сил і часу заради досягнення поставленої мети.

В цілому вийшла відмінна казка. Тим хто не дивився, обов'язково рекомендую побачити чудеса своїми очима.


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.